Kompiuterija/Internetas,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos

Wii žaidimų aprašymai

Ko gero, jums jau teko girdėti apie PlayStation 3 ar PlayStation 2 žaidimus. Tačiau ar teko kada susipažinti su Wii žaidimais? Jei ne – nepraleiskite progos susipažinti su Wii žaidimų aprašymais.

Pradžiai – šiek tiek informacijos apie Wii žaidimų kompiuterius. Wii žaidimų kompiuteriai yra Nintendo kompanijos sukurti, septintos kartos žaidimų kompiuteriai. Reikia pabrėžti, jog šis žaidimų kompiuteris yra ypatingas tuo, kad tiek žaidimus, tiek kompiuterį galima valdyti naujos kartos belaidžiu valdikliu, kuris reaguoja į žaidžiančio asmens judesius. Gamintojai šį įrenginį pavadino Wii Remote.  Šis žaidimų kompiuteris turi  24 MG vidinę bei 64 MG išorinę atmintines. Paprastai perkant šį žaidimų kompiuterį yra pridedamas ir kompaktinis diskas su keletu žaidimų. Norintiems žaisti dar daugiau žaidimų pravers Wii žaidimai internetu.

Na, o dabar siūloma susipažinti su populiariausių Wii žaidimų aprašymais.

Mario Kart

WiiMario – ko gero, daugeliui vaikų bei paauglių puikiai pažįstamas personažas. Šiame kompiuteriniame žaidime Mario laukia smagūs nuotykiai, o jūsų – įdomiai praleistas laikas.

GTA 5 Grand Theft Auto 5

Tai veiksmo – nuotykių žaidimas, sukurtas kompanijos Rockstar North. Reikia pabrėžti tai, jog šis žaidimas yra vienas populiariausių kompiuterinių žaidimų. Automobiliai, įvairūs miestai, užduočių vykdymas – visa tai jūsų laukia šiame žaidime. Savaime suprantama, šis žaidimas puikiai tinka berniukams.

Dead Island

Daugelis paauglių su dideliu susidomėjimu žiūri siaubo filmus apie numirėlius, zombius. Kadangi tokio  žanro filmai sulaukia didelio jaunuolių dėmesio, nieko keista, kad žaidimų kūrėjai nepamiršo šios idėjos. Dead Island – tai vienas iš žaidimų, kuriame jums teks susikauti su negyvėliais. Kaip jau galima suprasti, šis žaidimas puikiai tiks tiems, paaugliams, kurie dievina siaubo filmus.

Na, o jei turite internetą – galite rasti kur kas daugiau įdomių žaidimų.