Laisvalaikis/Pomėgiai

Vyriški batai – ką reikia žinoti?

vyriski bataiKo gero, ne kartą girdėjote posakį, jog stilius tai visuma. Net ir apsirengę prabangiausiu kostiumu, išsyk sugadinsite savo įvaizdį, jeigu išeisite į gatvę riebaluotais plaukais ar nešvariomis panagėmis. Vis dėlto, šalia būtinos kasdienės higienos ir priežiūros, yra keli akcentai, kurių dėka kaskart atrodysite nepriekaištingai ir, žinoma, vyriški batai čia yra numeris vienas. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, kuriais vertėtų vadovautis tam, kad batai vyrams išties paverstų jus svajonių vyru – tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

  • Tinkamai priežiūra. Galbūt skamba įgrisusiai ir banaliai, bet pagalvokite, ar iš tiesų skiriate pakankamai laiko savo avalynės priežiūrai? Juk nuo to, kaip dažnai juos valysite, saugosite nuo purvo ir balų, purkšite specialiais lakais priklausys, ar jūsų vyriški batai tarnaus vos kelis mėnesius ar penkis metus. Apžiūrėkite savo avalynės lentyną ir tuoj pat išmeskite visus suplyšusius ir nebetinkamus nešioti batus. Galbūt turite ir tokių, kuriuos kiek patvarkius pas batsiuvį, nešiosite it naujus? Puiku, įsipareigokite kasdien jais rūpintis ir džiaugsitės puikiu apavu neišleidę krūvos pinigų.
  • Kiek nustebote, kai anksčiau pasakėme, jog batus gali nešioti daugiau nei metus ar du? O be reikalo. Gali būti, jog taip sureagavote todėl, kad kiekvieną sezoną atnaujinate savo spintą madingų ir linksmų batų pora, tačiau to profesionalumo ir klasikos trūksta. Keiskite požiūrį. Batai vyrams, kurie siekia profesionalumo ir sėkmės karjeroje bei asmeniniame gyvenime, privalo būti kokybiški, patvarūs ir paprasti (pačia geriausia prasme). Kuo mažiau detalių, spalvų, tuo geriau. Dar geriau pasirinkti juodus aukštos kokybės odinius batus, juos prižiūrėti ir nešioti du, tris ar net penkis metus.
  • Profesionalumas nelygu nepatogumui. Netgi priešingai. Šiandien gaminami vyriški batai puikiai tinka tiek oficialioms progoms, tiek laiko praleidimui su šeima ar draugais. Pasirinkite lengvus ir kokybiškus batus – Dauguma vyrų pamėgo mokasinus, kuriuos derina tiek darbe, tiek laisvalaikiu. Gal ir jums metas juos įsigyti?

Taigi, ne tik moterys, bet ir vyrai turėtų skirti nemažai dėmesio puikų batų paieškoms ir tinkamai jų priežiūrai. Juk jų dėka dalinai laimite arba pralošiate darbe, asmeniniuose santykiuose – ir taip kiekvieną dieną.