Laisvalaikis/Pomėgiai

Klaidos, kurias daro nemaža dalis būsimų jaunavedžių

Ruošiatės savo vestuvėms? Jokiu būdu nenorite suklysti? Nežinote nuo ko reikėtų pradėti ir kokiomis užduotimis būtina pasirūpinti, kad nesusidurtumėte su dideliais rūpesčiais? Pateiksime keletą neretai pasitaikančių klaidų, kurių galite be vargo išvengti.

PIRMOJI KLAIDA: Savo vestuves planuojame patys

Tai viena iš didžiausių klaidų, kurias gali padaryti būsimi jaunavedžiai. Vestuvių planavimas yra labai sudėtingas procesas, kurį reikėtų palikti profesionalams. Žinoma, tai kainuoja, tačiau ar tikrai daugiau nei tuo atveju, kai viską darytume savo rankomis? Kai vestuves planuojame patys, gerokai padidėja rizika daugybę kartų suklysti, tokiu būdu prarandant daug brangaus laiko ir išleidžiant pernelyg daug pinigų, kuriuos priešingu atveju būtų galima sutaupyti. Todėl jei jūsų vestuvės bus pakankamai didelės – nevenkite vestuvių planuotojų teikiamų paslaugų. Jie palengvins visą procesą ir padės pasiekti norimą rezultatą.

Vestuvių planavimas

ANTROJI KLAIDA: Vestuvinį tortą kepa jūsų giminaičiai

Nepaisant to, kaip puikiai virtuvėje besisuktų jūsų draugai, vestuvių torto kepimą taip pat reikėtų patikėti konditerinių gaminių specialistams, kurie turi ilgametę patirtį ir per savo darbo praktiką yra iškepę ne vieną vestuvinį tortą. Tik tokiu atveju galėsite jaustis ramūs dėl tokios svarbios kiekvienų vestuvių detalės.

TREČIOJI KLAIDA: Leidžiate, kad muzika rūpintųsi draugai

Muzika yra svarbi detalė, kuri padeda sukurti norimą atmosferą ir leidžia jūsų vestuvėse dalyvaujantiems svečiams tinkamai atsipalaiduoti. Jei pasitikėsite savo draugais, kurie laisvalaikiu viename ar kitame vakarėlyje rūpinasi muzika – rizikuojate, kad bendra vestuvių atmosfera bus sugadinta. Todėl kur kas geriau kreiptis į profesionalius didžėjus ir pasirūpinti kokybiškos garso aparatūros nuoma.

KETVIRTOJI KLAIDA: Jūsų vestuves fotografuoja vestuvių dalyviai

Tai yra pakankamai dažna klaida, kurią daro jaunavedžiai. Vestuves privalo fotografuoti tik profesionalūs vestuvių fotografai, kurie specializuojasi šioje fotografijos srityje. Jūs tikrai nenorite pasibaigus vestuvėms matyti neprofesionaliai ir nekokybiškai padarytas nuotraukas. Kiekviena vestuvių akimirka yra neįkainojama, todėl jei norite, kad net ir po daugybės metų žvelgiant į vestuvių nuotraukas galėtumėte su džiaugsmu prisiminti visas gražiausias akimirkas, naudokitės ilgametę patirtį turinčio vestuvių fotografo paslaugomis.