Pirkiniai/Paslaugos

Ką reikia žinoti prieš nuomojantis kemperį?

Prieš leidžiantis į kelionę reikėtų išsirinkti tinkamą transporto priemonę ir nuspręsti kur nakvosite. Kemperis yra puiki išeitis, jei nenorite išlaidauti brangiems viešbučių kambariams ar glaustis pigiuose, bet abejotinos kokybės, svečių namuose. Visus savo daiktus ir miegamąją vietą visada turėsite kartu su savimi, kad ir kur bekeliautumėte.

Kemperiu nuoma Vilniuje yra labai populiari. Žinoma, galima rasti kemperių ir kituose Lietuvos miestuose, tačiau Vilniuje laukia jūsų didžiausias pasirinkimas. Pirkti kemperį dėl vienos ar kelių kelionių yra gana neprotinga. Nuoma sutaupys pinigų ir laiko, kurį turėtumėte skirti tinkamam kemperio pasirinkimui. Jums nereikės ieškoti universalaus kemperio tinkančio visoms kelionėms, nes nuomos punktuose galėsite pasirinkti tokį, kokio reikia būtent šiai kelionei. Vis dėlto, norėdami išsinuomoti kemperį,  turėtumėte išsiaiškinti kelis svarbius dalykus.

Kemperiu nuoma VilniujePirma, turėtumėte pasitikrinti ar galite vairuoti šią transporto priemonę. Jei pasirinksite netinkamą kemperį, galite turėti bėdų su kelių policija. Netinkamas vairuotojo pažymėjimas neleis jums valdyti šio kemperio, net jei ir galvosite, kad tai nėra sunku padaryti. Nuomos punkte galėsite išsiaiškinti kokios kategorijos vairuotojo pažymėjimą reikia turėti, jei norite keliauti su vienu ar kitu kemperiu.

Antra, svarbu žinoti tikslų žmonių skaičių ir kiek daiktų ruošiatės vežtis į kelionę. Tai leis apskaičiuoti kokio dydžio kemperio reikia, kad kelionė būtų sėkminga. Tai pat svarbu apsispręsti, kokių patogumų tikitės ir kiek galite jiems skirti pinigų. Modernūs kemperiai paprastai turi visus būtinus patogumus, tačiau jų nuoma dažnai kainuoja daugiau, nei tų kemperių, kurie turi tik pačias pagrindines funkcijas. Visuose kemperiuose rasite lovą, dušą ir mini virtuvėlę, tačiau jei norite kažko daugiau, būkite pasiruošę išleisti šiek tiek daugiau.

Ir vienas svarbiausių dalykų, kuriuos turėtumėte sužinoti prieš pirkdami kemperį, ar nuvykę į norimą vietą rasite, kur pasistatyti savo transporto priemonę. Išsiaiškinkite visas galimas stovyklavietes ir kempingus. Jei norėsite keliauti pėsčiomis ir apžiūrėti tos vietos kraštovaizdį, turėsite palikti kemperį tam skirtoje vietoje. Turistų mėgstamose vietovėse turėtumėte nesunkiai rasti kempingus ar poilsiavietes, tačiau tai reikėtų išsiaiškinti dar prieš išsinuomojant kemperį.

Visada išsirinksite tinkamą kemperį ir galėsite ramiai mėgautis savo kelione, jei žinosite šiuos svarbius dalykus.