mymoney.lt
Pirkiniai/Paslaugos

Kai reikia pinigų

Nemaža dalis žmonių susiduria su problemomis, nes neplanuotos išlaidos jiems tampa didžiuliu galvos skausmu.

Tokiu atveju jiems į pagalbą ateina greitųjų kreditų įmonės. Greiti pinigai ir minimaliai formalumų – taip apibūdinamos greitosios paskolos. Būtent paskutinius metus toks skolinimosi būdas tampa vis labiau populiarus. Kaip grybai po lietaus vis dygsta naujos įmonės, siūlančios greitą paskolą net prasiskolinusiems ar be darbo likusiems asmenims. Imti kreditą nereiškia, kad šiais laikais tai yra madinga, toks pinigų skolinimosi būdas veikiau yra būtinybė.

Greitųjų paskolų pliusai ir minusai

Vis didesnis greitųjų kreditų populiarumas iš vienos pusės grindžiamas tuo, kad tokia skolinimosi galimybė yra visiems prieinama, o iš kitos pusės, kad norint gauti paskolą iš banko, visas procesas vyksta ne taip paprastai, kiekvienas, pageidaujantis pasiskolinti pinigų, turi atitikti tam tikrus kriterijus. Taigi, jei žmogus neatitiko banko nustatytų kriterijų ir negavo paskolos – jis, žinoma, keliaus į artimiausią greitųjų kreditų įmonę.

Greitoji paskola suteikiama praktiškai visiems pilnamečiams, taip pat ir neturintiems nuolatinių pajamų asmenims. Sudarant sutartį tikriausiai niekas net nepatikrins, kokia yra kliento patirtis imant kreditus ar kokių įsipareigojimų jis turi. Užtenka tik parodyti asmens tapatybės kortelę ir pasirašyti – ir pinigai jau jūsų rankose.

Tačiau egzistuoja neigiama greitųjų pinigų pusė – tai palūkanos. Net jei nedidelė paskola imama neilgam laikui, už ją teks pakloti nemenką sumą palūkanų. Jeigu vėluosite jas mokėti – gresia delspinigiai. Tačiau, jeigu įsivertinote visas savo finansines galimybes ir galvojate, kad pasiskolinę tikrai vykdysite visus finansinius įsipareigojimus, be to, pinigų reikia nedelsiant, nes galbūt įvyko nenumatytas atvejis – drąsiai keliaukite į greitųjų kreditų įmonę pasiskolinti taip reikalingos grynųjų pinigų sumos.

Kas naudojasi greitųjų kreditų paslaugomis?

Buvo atliktas tyrimas, kurio duomenys parodė, kad greitųjų paskolų įmonių klientai – tai jauno ir vidutinio amžiaus asmenys, trumpam laikotarpiui pasiskolinę grynųjų pinigų. Dažnas jų turi darbą, bent vidurinį išsilavinimą ir yra patenkinti greitųjų paskolų įmonių teikiamomis paslaugomis bei rekomenduotų jomis pasinaudoti savo pažįstamiems ir draugams.