Pirkiniai/Paslaugos

Drabužėlius vaikams pirkite apgalvotai

Kaskart artėjant naujam sezonui, visuomet pradedame sukti galvą apie mūsų vaikams reikiamus naujus drabužius. Tai neretai kelią didelį galvos skausmą, kadangi norime neišleidžiant pernelyg daug pinigų įsigyti būtent tai, kas geriausiai tiks mūsų mažiesiems. Tokiais atvejais svarbiausiu klausimu tampa, kaip apsipirkti protingai ir kaip išsaugoti kuo daugiau pinigų?

Peržiūrėkite dabartinę savo vaiko drabužių spintą

Neretai pamirštame, kad mūsų vaikai turi daug visiškai nenešiotų drabužių, kurie jau seniai guli jų drabužių spintoje. Jei nedarome reguliarios revizijos, puikiai suprantama, kad galų gale ilgai spintoje gulintys drabužėliai bus išaugti.

Taigi, pirmiausia turėtumėte nepamiršti kartas nuo karto užmesti akį į vaiko drabužių spintos vidų. Galite neabejoti, kad kaskart rasite tai, kas bus beveik nauja ir puikiai tiks naujam sezonui.

Sukneles mergaitems

Žinokite savo vaiko išmatavimus

Jei jūsų vaiko ūgis ir svoris nėra įprastas jo amžiui, tuomet turėtumėte skirti kur kas daugiau dėmesio tinkamo dydžio drabužėlių pasirinkimui. Žinodami išmatavimus, galėsite lengviau pasirinkti tinkamiausius drabužius.

Peržiūrėkite elektroninių parduotuvių prekių pasirinkimą

Pastaruoju metu vis daugiau tėvelių nusprendžia apsipirkti internete. Ši praktika gali sutaupyti gerokai daugiau pinigų ir, žinoma, padėti išvengti laiko gaišaties. Nepaisant to, ko ieškote – sukneles mergaitems, kelnių berniukams ar kepures vaikams – visą tai galite rasti internete. Jums nereikės keliauti į fizinę parduotuvę ir gaišti savo laiko. Jei žinote vaiko išmatavimus, labai greitai pasirinksite pačius tinkamiausius drabužėlių modelius.

Pirkite didesnį kiekį

Vienu metu renkantis daugiau drabužėlių, neretai galėsite tikėtis kur kas didesnės nuolaidos, kuri padės sumažinti išlaidas. Pavyzdžiui, jei žinote, kad jūsų mažosioms princesėms labai patinka puoštis, suknelės mergaitėms gali būti įsigytos labai skirtingų modelių. Tuomet jūsų mergaitės galės puoštis įvairiais rūbeliais ir džiaugtis kaskart nauja išvaizda.

Žvelkite į ateitį

Pirkdami rūbelius artimiausiam sezonui, nepamirškite pagalvoti ir apie drabužėlius, skirtus dėvėti kitais metais. Be abejo, tokiu atveju turėkite galvoje, kad jūsų vaikai labai greitai auga ir reikėtų iš anksto įsigyti bent vienu dydžiu didesnius drabužius.

Nors neabejojame, kad kiekvieni tėveliai žino vienokių ar kitokių gudrybių, padedančių sutaupyti ir apsipirkti labai efektyviai, tačiau šie patarimai taip pat turėtų palengvinti visą apsipirkimo procesą.