Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos

Sukarinta vaikų vasaros stovykla ne tik berniukams

Sukarinta vaikų vasaros stovykla daugeliui tėčių skamba kaip geriausia sūnui galinti nutikti patirtis. Tačiau, ką pasakytumėte, jeigu parekomenduotume į šią stovyklą leisti ne tik savo sūnų, bet ir dukrą. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kodėl tai naudinga.

Visų pirma, neverta jaudinti, jog mergaitė bus nepajėgi atlikti tam tikras fizines užduotis. Sukarinta vaikų vasaros stovykla yra planuojama patyrusių organizatorių, dirbančių su skirtingų amžiaus grupių vaikais – berniukais ir mergaitėmis. Jų stebėjimas ir patirtis užtikrina, jog visos užduotys būtų įveikiamos ir smagios. Maža to, tokie iššūkiai tik stiprins jūsų dukros fizinį pasirengimą, už ką po kurio laiko ji tik padėkos.

Taip pat, tokia stovykla puiki vieta susirasti naujų draugų. Vasarą dauguma vaikų palieka namus ir išvyksta pas seneliu ar keliauja su tėvais. Gali būti, jog jūsų dukra jaučiasi kiek vieniša ir kompensuoja šį jausmą žaisdama kompiuterinius žaidimus. Sukarinta vaikų vasaros stovykla leis ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir užmegzti pažintis su vaikais iš visos Lietuvos. Net ir grįžusi namo, jūsų dukra galės daug prasmingiau leisti laisvalaikį ir bendrauti su naujais draugais.

Karinė vasaros stovyklaTokio pobūdžio stovyklos puikiai skatina disciplinos ir atsakomybės prisiėmimą. Jūsų dukra įpras keltis ir eiti miegoti tuo pačiu metu, taip pat, ji kasdien sportuos, valgys sveiką maistą. Tokie įpročiai itin naudingi ir labai svarbu juos pradėti taikyti kuo ankstesniame amžiuje. Po kurio laiko tai taps natūralia jos gyvenimo dalimi, padėsiančia įgyvendinti visas svajones ir tikslus.

Sukarinta vaikų vasaros stovykla naudinga ir tuo, jog skatina ne tik fizinį, bet ir protinį tobulėjimą. Paprastai siekiama įdiegti pagrindines žinias apie Lietuvą, jos istoriją, tautines vertybes bei pilietinę atsakomybę. Norint būti atsakinga ir gera lietuve, tai yra itin svarbu ir naudinga.

Taigi, jeigu vis dar abejojate, ar verta dukrą leisti į sukarintą vaikų vasaros stovyklą, nedvejokite. Jos metu stiprės ne tik mergaitės fizinė būklė, bet ir psichologinis pasirengimas. Šių dviejų mišinys leis kasdien jaustis užtikrintai, pasitikėti savimi ir kovoti su visais kasdieniais iššūkiais, kurių, metams bėgant, tik daugės. O juk tokia stiprybė geriausia dovana, kokią galite padovanoti savo atžalai.