Pirkiniai/Paslaugos

Sijonų tendencijos – kas dabar madoje?

Nors 2021 m. buvo susiję su karšta rožine spalva, logotipais, spalvų blokavimu, 2022 sezonas sugrąžina seksualumą.

Maždaug pastaruosius penkerius metus tarp sijonų dominuoja midis, pasireiškiantis viskuo – nuo ​​plonų, 90-ųjų įkvėptų slidžių medžiagų (pamenate tą išparduotą „Topshop“ stilių?) iki formos megztų stilių, tačiau 2022 m. ateinančiais mėnesiais labiausiai tiks sijonų modeliai, kurie įkvepia įkvepiančias moteris. Tačiau visa tai neprarandant kūrinio universalumo, kuris derinamas su įvairia išvaizda.

Peržiūrėkite modelius, kuriuos ketiname paminėti:

Daugiasluoksnis sijonas. Tai tendencija, kurią savo žurnaluose nurodė kelios žinomos įmonės. Jis gali būti derinamas su sportbačiais ir striukėmis, suteikiant šaunią išvaizdą. Beje, yra modelių iš tiulio ir žemiau kelių, kurie gali tapti daugumos moterų mėgstamiausiu pirkiniu.

Kitas geras pavyzdys – rauktas sijonas. Jį taip pat gali naudoti Brazilijos moterys. Tačiau jie dažniau pasitaiko naktinių renginių metu, nes dauguma jų būna ilgi. Sijonas su raukiniais yra labai elegantiškas moteriškas drabužis su raukiniais, kurie kabo ant sijono apvado.

             Džinsinis sijonas. Pats pavadinimas nusako sijono medžagos tipą. Jei galima tai apibūdinti žodžiais, tai sijonas, kuris priglunda prie kūno ir yra vienas dažniausiai naudojamų sijonų modelių šiais laikais. Jis vienu metu įneša moteriškumo, lengvumo ir romantiškumo.

             Pieštukų sijonas yra vienas žinomiausių. Jis yra aptempto sijono variantas, bet kitokio kirpimo. Taip yra todėl, kad jis daug siauresnis, tiesaus kirpimo ir prigludęs prie kūno. Paprastai jis eina iki kelio ir yra nei per trumpas, nei per ilgas.

Ryškios juostelės, saulės atspalviai ir maudymosi kostiumėliai taip pat pasirodė kaip karštos tendencijos, kartą ir visiems laikams patvirtinančios, kad 2022 sezonas yra susijęs su optimizmu.

Užsukite į puslapį https://bestdress.lt/40-sijonai ir atraskite savo stilių.