Sveikata/Medicina

Kokias skutimosi priemones naudoti vyrams norint sklandžiai nusiskusti barzdą?

Juk nėra nieko blogiau už neapdorotą, paraudusią ir jautrią odą po skutimosi – skutimasis turėtų būti katarsis ir teikiantis pasitenkinimą. Atrodo, kad dauguma vyrų galėtų perlavinti švaraus skutimosi techniką – ar tai būtų skustuvų pakeitimas, odai nekenksmingų produktų naudojimas ar rutinos po skutimosi koregavimas – taigi, pažvelkime, ką naudoti, norint sklandžiai nusiskusti barzdą.

Kas yra švarus skutimasis? Prieš suteikdami jums kirpyklos gudrybių, pirmiausia išsiaiškinkime, kas yra švarus skutimasis. Paprasčiau tariant, švarus skutimasis reiškia, kad nėra barzdos, ražienų, vyriškų karčių ir tikrai jokio ruožinio kilimėlio. Švarus skutimasis – tai tik sklandus ir kruopštus skutimasis, leidžiantis odai kvėpuoti, o graži išvaizda kalbėti. Skamba sunkiai pasiekiama, tiesa? Neteisingai. Galite pamatyti išvaizdą per kelias minutes. Štai kaip. Kaip švariai nusiskusti keturiais žingsniais.

Kokias priemones reikia naudoti. Pirma, drėkinkite, kad sumažintumėte įbrėžimus, įpjovimus ir sudirginimą skutimosi metu. Rekomenduojame nusiskusti iškart po dušo ar net duše. Drėkinimas suminkština plaukus, todėl skustuvas lengviau slysta. Naudokite veido šveitiklį arba prausiklį, kad pašalintumėte riebalus, nešvarumus ir negyvą odą, paruošdami odą patogiam skutimuisi. Antras veiksmas, kurį turėtumėte atlikti tai užtepti skutimosi kremą skutimosi gelio arba putų ir paskirstykite, kad plaukeliai būtų drėkinami, pagerėtų skustuvo slydimas ir apsisaugotumėte nuo sudirginimo. Labai svarbu patikrinti, ar ašmenys nėra nudilę. Patikrinkite tepimo juosteles; jei jie atrodo išblukę ar nusidėvėję arba jei skutimosi peiliukai atrodo nusidėvėję, gali būti, kad laikas naudoti naują kasetę. Dažnai skalaukite peiliukus. Nepamirškite, nesiskuskite be skutimosi kremo arba per daug skutimosi toje pačioje vietoje, nes tai gali sudirginti. Bakstelėdami skustuvą į kriauklę galite rimtai sugadinti tiksliai suprojektuotas skustuvo dalis. Daugiau informacijos apie skutimosi priemones skaitykite https://www.shopmesoderma.eu/lt/45-skutimosi-priemones.