Būstas/Interjeras

Kaip teisingai statyti lauko terasą?

Terasos statyba viena iš labiausiai paplitusių statybų rangovų paslaugų šiais metais. Sparčiai augant nekilnojamo turto statyboms ir jų poreikiui, vis daugiau jaunų šeimų ir ne tik renkasi užmiesčio namus, sodybas, kotedžus ir net sodus. Na, o namas ar sodyba nebeįsivaizduojame be terasos prie jo.

Vieni terasoje leidžia ilgus rytus su kavos puodeliu, besimėgaudami ryto gaiva ir pirmaisiais saulės spinduliais, na o kitiems terasa, neatsiejamas vakaro ritualas. Kai susirenka visi draugai ir joje ilgai leidžiame vakarus, o kartais net pasitinkame rytus su gera draugų kompanija. Smagus laikas terasoje atsiperka, kai ji tinkamoje vietoje pastatyta, ir techninės savybės atitinka visus kliento pageidavimus.

Statant terasą, reikia atsižvelgti į daug reikalavimų, vieni iš jų vietos parinkimas, reljefo lygumai arba plokštuma, namo interjero detalės, kurios gali būti sujungtos su terasa arba įkomponuotos į jos statinius. Galimybių daug, taigi tinkama įvertinkite savo poreikius ir galimybės ir pasitarę su statytojų rangovais numatykite jai pačią tinkamiausią vietą.

Įmonė atliekanti šiuos darbus, ne tik kad paprojektuos pagal Jūsų svajones, Jūsų svajonių terasą, tačiau ir patars, bei techniškai įvykdys visas Jūsų užgaidas ir iliuzijas, kurias siejate su terasa. Dizaino specialistai, parinks spalvas ir medžiagas labiausiai derančias prie Jūsų namo interjero, na o galutiniame variante liksite tikrai nustebinti praktiškumu, kokybe ir dizaino sprendimais.

Ar galite jau įsivaizduoti, kad vakarus ir rytus jau leidžiate gryname ore? Sėdėdami minkštuose balduose, savo naujoje terasoje. Nuo svajonės iki realybės įgyvendinimo trūksta tiek ne daug, išsirikti ir su profesionalu pagalba pasidaryti projektą savo naujam statiniui Jūsų namuose – Jūsų naujai šeimos ir draugų susibūrimo vietai – TERASAI.