Pirkiniai/Paslaugos

Kaip palaikyti švarą darbo vietoje?

Kodėl svarbu, kad darbo vieta būtų švari ir higieniška? Vis daugiau laiko praleidžiame savo darbo vietose, todėl jos turi būti švarios ir gaivios. Geriausias pasirinkimas – dezinfekavimo priemonės. Būtina kasdien dezinfekuoti savo darbo vietą. Taip apsisaugosite nuo virusų, kurie gali būti parnešti į namus, jūsų erdvė bus higieniška ir neplatinsite bakterijų į kitas vietas.

Geriausias būdas išlaikyti biuro švarą – įsipareigoti reguliariai valyti su antibakteriniais valikliais, taip pat vengti netvarkingų patalpų. Tvarkinga darbo vieta ir kasdienis stalo valymas apsaugo nuo mikrobų ir užtikrina aukščiausių darbuotojų sveikatos ir saugos standartų laikymąsi. Švarioje darbo vietoje yra puiki higiena ir švara, kurią turėtų palaikyti ir personalas, ir valymo tarnybos.

Bendrose erdvėse būtina palaikyti švarą ir tvarką. Jūsų arba jūsų kolegų darbo vietose gali būti bakterijų, kurios gali patekti į bendras patalpas, todėl kiti gali susirgti. To galima lengvai išvengti. Prieš ką nors liesdami, įsitikinkite, kad jūsų rankos ir paviršiai kuriuos liečiate yra švarūs. Dažnai plaukite rankas, valykite ir dezinfekuokite dažnai liečiamus paviršius. Taip pat gera idėja, viešose erdvėse laikyti rankų dezinfekavimo priemones.

Būtina, kad rankos būtų švarios. Jei einate į tualetą, būtinai gerai nusiplaukite rankas. Be to, dažnai dezinfekuokite jas. Prie kiekvieno stalo laikykite nešiojamą rankų dezinfekavimo priemonę.

Tvarkinga darbo vieta yra labai svarbi: tyrimai dar kartą patvirtino, kad jei jūsų darbo vieta yra netvarkinga, informacijos apdorojimas tampa sudėtingas, jau nekalbant apie susitelkimą į prioritetus, užduotis ir projektus. Išskyrus produktyvumo sumažėjimą, netvarkingas biuras taip pat neigiamai paveiks jūsų emocinę, profesinę ir psichologinę gerovę: tačiau svarbiausia yra tai, kad jūsų darbo vietos sutvarkymas yra nebrangi, didelio poveikio veikla, kuri duos apčiuopiamos ir tiesioginės naudos tiek darbuotojams, tiek verslo savininkams.