Laisvalaikis/Pomėgiai

Pyragas su obuoliais ir jo gaminimo subtilybės

Ar žinote, koks patiekalas visuomet yra puiki idėja? Pyragas su obuoliais. Tai teisingas atsakymas į kiekvieną klausimą, susijusį su maistu, tarp kurių yra ir pastarieji – „Ką atsinešti į savo sesers gimtadienį?“ ir „Koks yra visų laikų geriausias desertas?“. Akivaizdu, kad tai yra vienas iš universaliausių desertų, kurį pripažįsta daugelyje pasaulio šalių. Juolab, kad įvaldžius pagrindines jo ruošimo taisykles, pastarąjį paruošite neįtikėtinai greitai, paprastai ir labai gardžiai.

Nepraleiskite šio žingsnio

Pyragas su obuoliaisNegalime iškepti puikaus pyrago su obuoliais, jei pyragas nėra pasidengęs traškia plutele. O tokiai plutelei būtina gerai paruošta tešla. Šiandien yra begalė būdų tinkamai sumaišyti tešlą. Tam galima pasitelkti tiek virtuvės kombainą, tiek ir kitus virtuvėje dažnai naudojamus prietaisus, pvz., tešlos maišyklę. Tačiau daugelio profesionalių kulinarų nuomone, geriausios priemonės yra mūsų rankos. Rankų pagalba galime laiku pajusti, kada tešloje esantys ingredientai yra visiškai susimaišę. Be abejo, niekada nepamirškite paruoštos tešlos paragauti!

Obuolių pasirinkimas

Niekada nenaudokite senų obuolių – reikia pasiekti tinkamą ingredientų ir tarp jų vyraujančių skonių pusiausvyrą. Pasistenkite įsigyti šviežius ir sultingus obuolius. Be to, prieš pjaustant būtinai juos nulupkite – obuolių odelė yra pernelyg kieta ir netinkama pyragui su obuoliais.

Svarbus patarimas

Viena iš didžiausių paslapčių, kurios neturėtumėte pamiršti: paruoštus obuolius sumaišykite kartu su kitais ingredientais (prieskoniais, druska, sviestu ir baltu bei rudu cukrumi) ir palikite nakčiai. Cukrus ištrauks obuoliuose esantį skystį, kuris užtikrins tinkamą šlapumą (ne permirkimą) ir bus lyg įdaras. Skystį reikėtų perpilti į atskirą indą, o tuomet, kai jis taps klampus ir sirupo konsistencijos, užpilkite atgal ant obuolių.

Žinoma, kiekvienas mėgstantis gaminti žmogus, puikiai žino ir daugiau įvairių naudingų pyragų gaminimui skirtų patarimų. Bet kuriuo atveju, pyragas su obuoliais pavyks gardžiausiai, jei atsižvelgsite į savo ir namiškių ar svečių išskirtinį skonį. Yra labai daug skirtingų pyrago su obuoliais gaminimo variantų, todėl tereikia eksperimentuoti ir galiausiai atrasite tinkamiausią gamybos būdą. Kad viskas taptų paprasčiau, rekomenduojame į pagalbą pasitelkti internetą – tuomet visą reikiamą informaciją rasite kur kas greičiau.