Kita,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized

Medinės dėžutės

medines dezutesMedines dėžutes dekupažui geriausia būtų užsisakyti internetu – el. parduotuvės siūlo jas už mažiausią kainą. Internetu įsigyti galite įvairių dydžių dėžutes ar skrynias, o svarbiausia – galima rinktis tiek dekoruotas, tiek ir įprastas dėžes be jokių papuošimų. Esmė tame, kad medines dėžutes jūs internetu užsisakysite pigiau, tad paprastose parduotuvėse jums nereikės be reikalo leisti didžiulius pinigus. Šių dėžučių reikėtų ieškoti specialiose dekupažo reikmenimis prekiaujančiose el. parduotuvėse. Jos gali pasiūlyti didelį pasirinkimą.

Internetu medines dėžutes dabar galima užsisakyti ir pagal specialų užsakymą. Tai reiškia, kad galite pateikti kažkokius norus dėl išmatavimų, medienos rūšies bei vairių dekoro elementų. Būtina pabrėžti, kad čia jau reikėtų kreiptis ne į įprastas el. parduotuves, bet į tokių dėžučių gamintojus. Internete jie taip pat reklamuoja savo paslaugas, tad užsisakyti tikrai nebus sudėtinga. Vienintelis niuansas yra tas, kad pagal specialų užsakymą gaminamos medinės dėžutės dažniausiai kainuoja kelis kartus daugiau nei tos, kurios siūlomos dekupažo priemonių el. parduotuvėse. Matote, pagal specialų užsakymą gaminamos dėžutės yra daug kokybiškesnės, patvaresnės ir labiau išskirtinės. Žinoma, nereikėtų nuvertinti ir įprastų dėžučių, kurios siūlomos minėtose el. parduotuvėse – jos jums tiks ne ką prasčiau.

Įprastos dėžutės yra taip pat kokybiškos, bet jų patvarumas priklausys būtent nuo pasirinktos el. parduotuvės, nes ne visos prekiauja kokybiškais gaminiais. Tos pačios dekupažo reikmenų parduotuvės siūlo kokybiškas dėžutes pagal įvairius matmenis bei dekoro elementus. Jūs galėsite tokias dėžutės papuošti patys, nes jos nėra padengtos jokiu laku ar kažkaip kitaip dekoruotos. Tokiose el. parduotuvėse jūs rasite didelį pasirinkimą, tad čia jau patiems reikės nuspręsti kas jums būtų geriausia. Aišku, medines dėžutes siūlančios el. parduotuvės pasižymi tuo, kad jos siūlo visus įrankius bei priemones mažiausiomis kainomis. Tai reiškia, kad už nedidelę kainą jūs galite įsigyti kokybišką dėžutę ir tuo pačiu priemones, kuriomis galėtumėte ją dekoruoti. Tai gali būti dažai ar kažkokie specialūs klijuojami atributai. Internete siūlytume pirkti būtent tokias dėžutes, nes tai būtų kur kas taupesnis variantas.