Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Ne visur paskolos teikiamos saugiai

saugus kreditasNelegalius paskolų teikėjus nusprendžia pasirinkti vis daugiau žmonių, o vartotojai juos dažniausiai randa skelbimų portaluose. Ekspertai pataria laikytis kuo toliau nuo tokių neaiškių pinigų skolintojų, nes tikėtina, kad dauguma jų paskolas teikia neteisėtai arba apskirtai – kai kurie yra eiliniai sukčiai. Galima matyti ir keletą pavyzdžių, kurie parodo, jog tokie kredito teikėjai neretai yra eiliniai aferistai, medžiojantys naivius asmenis. Pagrindinis bruožas yra tas, jog tokie asmenys dažniausiai siūlo paskolas net nedirbantiems asmenims, pabrėžia, kad kreditus išduoda net ir tiems, kurių labai prastas kredito reitingas. Dažniausiai tokios skambios antraštės yra tik priemonė neišmanančių žmonių priviliojimui.

Lietuvoje saugus kreditas gali būti suteiktas komerciniuose bankuose, greitųjų paskolų įmonėse, kredito unijose ir neseniai į rinką žengusiose jungtinio finansavimo platformose. Tai vietos, kurios turite teisę užsiimti pinigų skolinimu už palūkanas. Tie asmenys, kurie pabrėžia, jog kreditai išduodami netikrinant mokumo, elgiasi neteisėtai vien todėl, kad jiems privalu tą mokumą tikrinti, nes tai įpareigoja įstatymai bei kliento mokumo vertinimo nuostatos. Jeigu asmenys patys akcentuoja, kad jie suteikia paskolas bet kam, vadinasi jie tik parodo, kad su jų veikla kažkas yra negerai.

Būtina pabrėžti ir tai, kad skelbimuose neretai galima aptikti ir tokių antraščių, kuriose minima, jog galima gauti paskolas ir nepilnamečiams asmenims. Yra daug teisės aktų, kuriuose nurodoma, jog kreditai nuo 18 metų asmenims išduodami su sąlyga, jog tie asmenys gauna tvarias pajamas, o taip pat pabrėžiama, kad kredito teikėjų klientais negali būti nepilnamečiai. Tad, jeigu matote tokias antraštes skelbimų portaluose, būtinai susisiekite su priežiūros institucijomis.

Verta pastebėti tai, kad patogiausiai ir saugiausiai paskolas galite gauti ir internetu. Jums tiesiog reikia rinktis populiariausias bendroves, kurios teikia greituosius vartojimo kreditus. Būtent tose bendrovėse viskas atliekama teisėtai ir sąžiningai – niekas jūsų nereikalaus jokių absurdiškų kredito paraiškos nagrinėjimo mokesčių bei nereikalaus jokios pirmosios pradinės įmokos. Tik būsto paskolas imantys asmenys privalo turėt dalį sumos iš savo kišenės – vartojimo kreditams tai nėra taikoma.