Sveikata/Medicina

Dermatologas gali padėti išspręsti daugelį odos, nagų ir plaukų problemų

Turbūt žinote, kad dermatologas yra medicinos daktaras, kuris specializuojasi gydant įvairias odos, nagų ir plaukų problemas. Kai kurios iš šių problemų yra tiesiogiai susijusios su akne, egzema, psoriaze, odos vėžiu, melanomomis ir kt. Kiekvienas profesionalus dermatologas turi medicininį išsilavinimą, todėl yra akredituotas teikti dermatologo paslaugas.

Kai kurie vartotojai dermatologus tapatina su kosmetologais, tačiau tai yra dvi visiškai skirtingos profesijos. Kosmetologai atlieka veido odos priežiūros procedūras, į pagalbą pasitelkiant įvairias kosmetikos ir grožio puoselėjimui skirtas priemones – taip pat atlieka ir veido valymo procedūras. Tuo tarpu dermatologas įvertina paciento odos, nagų ir plaukų būklę, o tuomet įprastai pritaiko gydymą tam tikrais medikamentais bei taip pat gali sudaryti labai aiškų tolimesnių veiksmų planą.

DermatologasKaip žinia, norint turėti sveiką ir gražią odą, tikrai nepakanka įsigyti vieną ar kitą kosmetinę priemonę, apie kurios didelę naudą ir efektyvumą kalbama reklamose. Kur kas daugiau dėmesio reikia skirti tinkamai odos priežiūrai, į pagalbą pasitelkiant natūralias priemones. Net jei jūsų veido oda yra labai lygi ir šviesi, tai dar nereiškia, kad nereikia ja rūpintis. Reguliarus veido valymas, įvairios kosmetinės procedūros, valančios ir atpalaiduojančios veido kaukės ir daugybė kitų priemonių yra būtinos, jei norime visuomet turėti spindinčią ir sveiką odą.

Žinoma, nereikėtų pamiršti ir sveikos mitybos bei fizinio aktyvumo. Galbūt ne kartą girdėjote posakį, kad esame tai, ką valgome. Tai labai aktualu ir kalbant apie mūsų grožį. Tai, ką kasdien vartojame, tiesiogiai įtakoja ir mūsų organizmo būklę. Jei užteršiame savo organizmą, tuomet nėra ko abejoti, kad neigiami padariniai pasirodys ant mūsų veido odos, neapmirštant silpnėjančių nagų ir plaukų. Todėl kiekvienas žmogus, kuriam svarbi jo graži ir sveika išvaizda, turėtų pasirūpinti kompleksinių grožio priežiūrai svarbių veiksmų visuma. Tik tuomet galima tikėtis geriausių rezultatų.

Taigi, jei iki šiol savo odos priežiūrai neskyrėte pakankamai dėmesio, o dabar susiduriate su vienokiomis ar kitokiomis problemomis, pasidomėkite dermatologų teikiamomis paslaugomis ir pasirinkę jums tinkamiausią – užsiregistruokite pirmajam vizitui.