Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Ne visi tinkamai renkasi paskolos teikėją

paskola internetuDaugelis vartotojų reiškia pretenzijas greitųjų kreditų bendrovėms dėl to, jog jos nepateikia jokių argumentų dėl ko jiems kreditas nėra suteikiamas, tačiau vartotojai turi atkreipti dėmesį į tai, kad šios bendrovės net neprivalo pateikti jokių argumentų – tai yra jų sprendimas, paremtas vidaus tvarka ir galiojančiais teisės aktais. Paskolos šiais laikais jau nebėra pasiekiamos kiekvienam, nes dabar yra išskiriami mokumo apribojimus turintys žmonės, kurių paraiškos privalo būti atmetamos, nes kitaip kredito bendrovė, suteikusi kreditą asmeniui bei pajamų, gali gauti labai didelę baudą. Dabar yra nustatyta tvarka, kurioje nurodoma kam paskolų bendrovės gali teikti paskolas, o kam negali.

Visiems besidomintiems paskolomis būtina suvokti, kad kreditorių vidinės taisyklės yra ne ką mažiau griežtesnes nei galiojančios kliento mokumo vertinimo nuostatos. Pavyzdžiui, daugelis jaunuolių nervinasi, kad sulaukus pilnametystės, jokios paskolų bendrovės nei lizingo paslaugas teikiančios įmonės nenori turėti reikalų. Kodėl taip yra? Atsakymas paprastas – 18 metų asmenys dažniausiai nėra dar visiškai atsakingi patys už save t.y. jie dar globojami tėvų, gyvena iš jų kišenės, o juk mokumo vertinimo nuostatose pabrėžiama, kad asmenys turi gauti tvarias pajamas. Jaunuoliai dažniausiai tvarių pajamų negauna, jie gauna pinigų iš tėvų.

Kiekviena paskola internetu suteikiama su skirtingomis palūkanomis. Pavyzdžiui, greitųjų paskolų bendroves galime iškirti kaip didžiausias paskolų palūkanas nustatančias įmones. Netgi bankai ar unijos skolina keletą kartų pigiau. Blogiausia tai, kad greitųjų kreditų bendrovės vilioja klientus naudingais pasiūlymais, bet vis dėlto pasitaiko asmenų, kurie nesidomi jais ir pasirenka didžiausias palūkanas nustatančias įmones. Pavyzdžiui, kai kurie nauji klientai net nežino, jog yra nemažai įmonių, kurios pirmam kartui skolina be palūkanų. Tokios paskolos padeda išspręsti problemas tiems, kuriems reikia trumpalaikio finansavimo – kiek paskolinsite, tiek ir teks grąžinti.

Norintiems geriausių sąlygų nederėtų skubėti skolintis iš neaiškių paskolų teikėjų, o ypač siūloma vengti tų asmenų, kurie bruka savo reklamą per skelbimų portalus. Ten įprastai yra begalė sukčių, kurie net neteikia kreditų, o kiti tiesiog pinigų skolinimo veikla užsiima neteisėtai.