Pirkiniai/Paslaugos

Masažuoklis – puikios sveikatos priežastis

MasažuotojasVisi norime būti sveiki, žvalūs, puikiai jaustis. Tačiau tobula sveikata bei energija neateina iš niekur –  visa tai reikia užsitarnauti. Jei norite palaikyti gerą sveikatos būklę ir visada išlikti energingais – įsigykite masažuoklį. Masažuoklis – puikios sveikatos paslaptis. Naudodamiesi reguliariai šiuo prietaisu galite žymiai pagerinti savo sveikatos būklę. Dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, jog masažuoklis gali tapti puikia dovana tiems, žmonėms, kurių sveikata jums rūpi.

Kaip žinia, įprastose ir internetinėse parduotuvėse galime rasti daugybę skirtingų masažuoklių.  Beje, masažuokliai internetu yra puiki galimybė sutaupyti (tai ypač aktualu senjorams). Kadangi masažuoklių yra įvairių ir jie turi skirtingas paskirtis, pasidomėkime, kokie masažuokliai yra naudingiausi.

Daugiafunkciniai masažuokliai – sėdynės

Kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, šie masažuokliai  turi ne vieną funkciją, tad iš tiesų yra ypatingi. Turėdami šį masažuoklį namuose galėsite mėgautis profesionaliu  sprando, pečių, nugaros, kaklo masažu. Beje, šis masažuoklis turi ir šildymo funkciją, o pritvirtinimui prie kėdės yra naudojami diržai su lipukais.

Nugaros ir sėdmenų masažuoklis – sėdynė

Įsigiję šį masažuoklį galėsite mėgautis net 4 rūšių masažu: sukamuoju, kuris suteiks energijos, svyruojamuoju, kuris atpalaiduos raumenis, linijiniu, kuris padės atgauti jėgas po sunkios dienos bei vibruojamuoju, kuris suteiks visišką atsipalaidavimą.

Universalus rankinis masažuoklis

Tai nedidelis masažuoklis, tad tikrai ras vietą bet kuriuose namuose, be to, šį masažuoklį bus patogu pasiimti vykstant į kelionę. Beje, šie masažuokliai yra maitinami baterijomis. Turėdami šį masažuoklį galėsite mėgautis pečių, sprando, rankų bei kojų masažuokliu.

Kelioninės masažo pagalvėlės

Kelioninės masažo pagalvėlės – puikus pasirinkimas visiems, kurie vyksta į ilgas keliones autobusu ar automobiliu. Šių pagalvėlių dėka galėsite mėgautis sprando bei kaklo masažu.