Sveikata/Medicina

Masažo galia

Ko gero, jau teko girdėti, jog masažo galia yra išties ypatinga. Iš tikrųjų, masažas gali ne tik padėti atgauti jėgas po sunkios darbo savaitės, bet ir padėti atsikratyti kai kurių problemų. Jei pasidomėtume masažo sąvoka, pamatytume, jog masažas tai – sisteminis arba laisvas tam tikrų kūno dalių žnaibymas, tempimas, spaudimas rankomis arba specialiomis priemonėmis.

Masažo naudaKalbant apie masažo rūšis, reikia pabrėžti, jog jų yra labai daug. Tad būtina žinoti masažo rūšių privalumus bei trūkumus – tik tokių atveju galėsite išsirinkti tą masažo rūšį, kuri jums išties yra reikalinga. Kai kurios masažo rūšys yra žinomos jau nuo senų senovės, o kai kurios pradėtos praktikuoti dar visai neseniai.

Dažniausiai masažo metu yra naudojami įvairūs aliejai – jie tik sustiprina teigiamą poveikį. Štai, pavyzdžiui, atpalaiduojamojo masažo metu gali būti naudojamas levandų aliejus, juk levandos nuo seno garsėja atpalaiduojamosiomis, raminančiomis savybėmis.

Jei pasidomėtume plačiau, kuo masažas yra naudingas žmogui, galėtume padaryti išvadą, jog masažas yra išties svarbus ir gali turėti didelę įtaką žmogaus sveikatai. Anot specialistų, teisingai atliekamas masažas gerina kraujotaką, virškinimą, suteikia žvalumo, energijos, jaunina, padeda atgauti jėgas, išlaikyti puikią figūrą bei gerą nuotaiką, skaido riebalus, šalina toksinus, mažina stresą, įtampą, pageriną įvairių organų veiklą, mažina galvos skausmus  bei šalina nemigą. Kaip matyti, masažas yra naudingas ne tik sveikatai, bet ir grožiui, tad nieko keista, kodėl daugybė  moterų visame pasaulyje vietoj įprastų grožio procedūrų renkasi masažą.

Na, o jei neturite galimybės pasilankyti pas specialistą ir pasimėgauti profesionaliu masažu, atminkite, jog šį malonumą galite sau leisti ir net neišeidami iš namų. Štai, pavyzdžiui masažinės vonelės: jos atpalaiduos, pamasažuos jūsų kojas, pagerės kraujo cirkuliacija, jausitės žvalesni. Masažinės vonelės internetu taip gali būti įsigyjamos.