Pirkiniai/Paslaugos

Kokios urnos šiomis dienomis yra populiariausios?

Dabar yra galimybė rinktis iš daugybės skirtingų variantų, kur bus patalpinami mirusiojo pelenai. Ir tik nuo kiekvieno asmeninių kriterijų priklauso šis apsisprendimas. Kuris labai dažnai yra pakankamai svarbus. Lygiai kaip ir visos kitos laidojimo paslaugos Vilniuje, taip ir šie gaminiai gali būti įsigyjami vienoje vietoje. Todėl dažnu atveju nereikės kažkur papildomai ieškoti tinkamiausio varianto pelenams. Beliks tik išsirinkti tą, kuris patinka labiausiai. O populiariausiųjų tarpe išlieka natūralios medžiagos. Pradedant nuo medžio, keramikos ir baigiant metalu ar netgi akmeniu. Visi šie variantai yra tikrai dažnas pasirinkimas. Kadangi tai dar labai priklauso ir nuo kiekvieno žmogaus.

Ar pelenai gali būti išpilami bet kur?

Tai gana dažnas klausimas, kuris neretai sukelia nemažai diskusijų. Aišku, tikrai nedaugelis norėtų taip atsisveikinti su mirusiuoju artimuoju, todėl dažniausiai jiems yra naudojamos urnos, kurios keliauja po žeme arba į specialias saugojimo vietas. Tuo labiau, kad ir teisiškai negalima tam neskirtoje vietoje išbarstyti pelenų. Nors pavienių atvejų yra pasitaikę, tačiau jie sukelia tikrai daug diskusijų. Kadangi daugumai yra įprastos tradicinės laidojimo paslaugos Vilniuje ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje. Kuomet pagal tam tikrą laidotuvių ritualą yra atsisveikinama su mirusiuoju. Ir visai nesvarbu ar tai karstas, ar pelenai. Todėl jų savavališkai barstyti tikrai negalima.

Laidojimo paslaugos Vilniuje ir kas į tai įeina?

Mirusiojo artimieji gali išvengti daugybės rūpesčių pasinaudodami profesionalia pagalba. Tuo labiau, kad šiomis dienomis siūlomas tikrai platus tokių paslaugų spektras. Pradedant nuo tradicinių su laidotuvėmis susijusių niuansų ir baigiant kitokiomis procedūromis. Pavyzdžiui, galimas variantas netgi deginti mirusiojo palaikus ir tuomet bus reikalingas vien tik urnos pasirinkimas, kuri ir bus grąžinama artimiesiems. Taip pat nereikia papildomai rūpintis ir pačios procesijos niuansais. Tačiau visa tai yra diskutuojama ir priimamas toks sprendimas, kuris labiausiai patinka artimiesiems. Kadangi tik jie žino, kaip norėtų atsisveikinti su mirusiu artimu žmogumi. Kadangi kiekvienas turėtų būti deramai išlydėtas į paskutinę kelionę.