Auto/Moto

Kaip išsinuomoti automobilį oro uoste?

Kaunas antras miestas pagal dydį Lietuvoje, o jame ir antras pagal dydį šalies oro uostas, kuris kas dieną skraidina tūkstančius keleivių įvairiausiomis kryptimis.

Kad atvykus į Kauno oro uostą būtų patogu pasiekti viešbutį ar savo kelionės tikslą siūlom apsvarstyti galimybę išsinuomoti automobilį. Vienas iš svarbiausių reikalavimų renkantis automobilio nuoma Kauno oro uoste yra patikimas ir saugus automobilis, kuris leis Jums jaustis patogiai ir užtikrintai kelyje.

Automobilio nuomos privalumai Kauno oro uoste:

  • Kauno oro uostas, itin tinkamoje Kauno miesto dalyje, iš kurios patogu nuomotis automobilį ne tik atskridus lėktuvu į Lietuvą, tačiau ir išsinuomoti automobilį kelionei prie jūros ar į kitą miestą.
  • Rezervuoti nuomojamą automobilį užtruksite vos keletą minučių, tai galite padaryti netgi telefonu.
  • Automobilis turi visus reikiamus priedus, t.y. navigaciją, WIFI, automobilinę kėdutę vaikui.
  • Automobiliuose nuolat atliekama dezinfekcija, ir automobiliai yra plaunami ir dezinfekuojami, siekiant užkirsti bet kokią riziką, bet kokie virusams plisti juose.
  • Automobilio nuomos kaina, dažnai būna pigesnė ir patogesnė nei važiuoti su taksi.
  • Automobilių parko gausa, tikrai didelė. Automobilį išsirinks, net reikliausias klientas.
  • Automobilio nuomos sąlygos be jokių paslėptų mokesčių ar papildomų sąlygų.

Visa tai ir dar daugiau, yra automobilio nuomos privalumai, kuriuos galite atrasti atvykę į Kauno oro uostą, taigi jei dar dvejojate ir sakote, kad kelionę gali apsunkinti papildomos išlaidos, bei rūpesčiai dėl automobilio nuomos. Pamirškite tai, daugybę automobilio nuomos punktų pasiruošę Jums padėti tai padaryti, kad kelionė po Lietuvą būtų Jums tikrai įsimintina ir nevarginanti. Pasikliaukite nuomos punktų darbuotojų profesionalumu, vieno mygtuko paspaudimu rezervuokite labiausiai patinkantį automobilį ir Jūsų nepamirštama ir kupiną įspūdžių kelionė jau prasidėjo.