Būstas/Interjeras

Kaip pasirinkti ir prižiūrėti šaldytuvą?

saldytuvo pasirinkimasXXI amžiaus visuomenė yra įpratusi gyventi komfortabiliai, tad jeigu tik koks nors prietaisas sugenda – skubiai ieško, kas galėtų jį sutvarkyti arba perka naują. Buitinė technika nėra ilgaamžė. Jeigu šaldytuvai jums tarnauja 10 metų – tai užtektinai geras laiko tarpas. Tuo pačiu, visada galima nešti į garantinį ir tikėtis, kada sutvarkytas daiktas bus funkcionalus dar 10-metį. Visgi, sugedus prietaisui geriau yra su tuo susitaikyti ir tiesiog ieškoti naujo prietaiso padėsiančio jums pagerinti gyvenimo kokybę.

Šaldytuvai pasirenkami pagal daugelį kriterijų. Kiekvienas jų svarbus savaip. Trumpai paminėsime kelis pagal kuriuos dažniausiai ieškoma. Juos įvertinus galėsite užsitikrinti, kad gavote pačią geriausią kokybę.

  1. Rekomenduojame pirkti A +++ klasės šaldytuvą, kadangi tai mažiausiai energijos reikalaujanti klasė. Žinoma, tokie šaldytuvai dažniausiai būna kiek brangesni, tačiau pinigai labai greitai atsiperka. Siūlome investuoti kiek daugiau ir mokėti mažiau už elektrą.
  2. Daugelis pagalvojęs apie šaldytuvus mąsto apie baltą spalvą. Visgi, egzistuoja kur kas daugiau pasirinkimų. Šiuo metu galima įsigyti ne tik baldus arba pilkus, tačiau tuo pačiu net ir raudonus šaldytuvus. Jie labai puikiai pasitarnauja tokiu atveju kuriant modernų interjerą.
  3. Siūlome nusistatyti pinigų sumą, kadangi tai padės jums greičiau atrasti tą variantą, kuris tinka labiausiai.
  4. Skiriasi ir dydis. Vieni šaldytuvai yra maži ir dažniausiai perkami asmenų, kurie gyvena vieni. Tuo tarpu yra ir didelių, kuriuos dažniausiai perka tie asmenys, kurių šeimos yra didelės. Taigi, kadangi egzistuoja plati pasiūla – kiekvienas žmogus atras tai, kas jam labiausiai tinka.
  5. Svarbu įvertinti ir tai, kad vieni šaldytuvai su savimi gali turėti ir šaldymo kamerą. Tuo tarpu kiti to neturi. Šiuo atveju viskas remiasi į žmogaus norus. Jeigu jis neturi ko šaldyti – galbūt jas nereikia kameros visai? O gal planuojate šaldyti mėsą bei daržoves? Tuomet siūlome pirkti atskirą šaldiklį.

Šaldytuvai pasirenkami pagal skirtingus kriterijus. Dažniausiai internete galima susipažinti su skirtingų prekybos vietų pasiūla ir pasirinkti tą variantą, kuris jums tinka labiausiai. Svarbiausia, jeigu nežinote, kokie šaldytuvai geriausi – pasikonsultuokite su profesionalais, kurie patars ir rekomenduos.

Šaldytuvai nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros, tačiau jeigu jiems skirsite nors šiek tiek dėmesio – tokiu atveju galėsite būti tikras, kad prietaisai tarnaus ilgiau. Rekomenduojame valyti bent kartą per mėnesį, kartais ir dažniau. Nebūtina pirkti brangių priemonių, kai jas labai paprastai galima pasigaminti namuose.

  • Dažniausiai šaldytuvai yra valomi su paprasčiausiu vandeniu ir muilu. Nereikia jokių specialių priemonių, kai šis tirpalas gali pašalinti net ir labai rimtas dėmes.
  • Actas yra dar viena valymo priemonė. Jį visi turim savo namuose, tačiau ar žinojote, kad jis geba pašalinti bet kokias dėmes?
  • Lygiai taip pat kaip ir soda, kuri nuvalo įsisenėjusius nešvarumus. Sodą galima sumaišyti su vandeniu. Tokiu atveju pavyks pasiekti dar geresnį efektą.

Svarbiausia, kad reguliariai valomi šaldytuvai veiks tikslingai ir atrodys labai gražiai. Nelaikykite prietaiso ilgai atidaryto. Prieš valydami visada atšildykite. Taip pavyks daikto nesugadinti.