Kita,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Sveikata/Medicina,  Verslas/Ekonomika

Elektroninės cigaretės

elektronines cigaretesElektronines cigaretes dauguma rūkalių laiko viena priimtiniausių alternatyvų tabako gaminiams – jos pasižymi mažesniu kenksmingumu, o taip pat kainuoja pigiau negu standartinės cigaretės. Deja, net ir apie šiuos gaminius sklando įvairiausių mitų, kurie neretai būna visiškai netikslingi. Jeigu jus gąsdina būtent girdimos kalbos, tai neturėtumėte iškart galvoti, kad su šiomis cigaretėmis patirsite tik nuostolių, nes jeigu labiau pasidomėtumėte, atrastumėte gana nemažai naudingos informacijos, kurioje nurodyti svarbiausi faktai, paneigiantys visus tuos gandus ir mitus. Aišku, turėtumėte ir matyti tokių straipsnių, kuriuose yra aprašomi el. cigarečių sprogimai ir t.t., tačiau ir čia gali būti paprasčiausias situacijos paaiškinimas.

Nekokybiškos cigaretės yra gaminamos nesilaikant saugumo reikalavimų. Tai reiškia, kad būtent prastos kokybės cigaretės gali duoti žalos. Prastą reputaciją turintys gamintojai šias elektronines cigaretes gamina kuo greičiau ir jiems nėra svarbu, kad tokie aparatai dažniausiai būna surenkami netinkamai. Dėl to ir pasitaiko įvairiausių gedimų ar net minėtų sprogimų. Tokios nelaimės ištinka tuos pirkėjus, kurie dairosi į mažiausias kainas, nes elektroninės cigaretės neturi būti perkamo vos už kelis eurus, jos įprastai kainuoja apie kelias dešimtis eurų. Prastos kokybės el. cigaretės turi ir kitų neigiamų savybių, todėl net tik gedimų turėtumėte baimintis labiausiai.

Yra tokių parduotuvių, kurios gamina nesaugius e-skysčius. Tuos skysčius turbūt žinote – jais yra pildomos el. cigaretės, kad vėliau, rūkymo metu , būtų sukuriami vandens garai. Tie e-skysčiai dažniausiai būna gaminami iš gana pavojingų medžiagų, o neretai jos turi ir tam tikrų priemaišų. Jeigu savo cigaretę norite papildyti kažkokio aromato skysčiais, tai juos turėtumėte pirkti iš tos pačios parduotuvės, kurioje el. cigaretė ir buvo įsigyta. Jokiu būdu nėra rekomenduojama pirkti šiuos skysčius iš paprastų žmonių, kurie užsiima tik jų prekyba – neretai pasitaiko atvejų, kad tokie skysčiai yra skiedžiami, jog būtų išgaunamas didesnis kiekis, tokie skysčiai nebūna patvirtinti pagal visas saugumo bei gamybos taisykles. Jeigu norite naudoti elektronines cigaretes, tai jas turite pirkti kokybiškas ir svarbiausia – tai galioja perkant ir e-skysčius.