Kompiuterija/Internetas

Antivirusinės programos pliusai vartotojui

antivirusine

Daugelis iš mūsų žino, kad įvairių operacinių sistemų IOS, ubuntu ar Windows antivirusinė virusų valymo programa yra naudinga ir būtina siekiant išvengti internetinių virusų kompiuteryje. Žinome, jog programa aptinka ir valo kenkėjiškas programas, na ir atlieka dar šį bei tą. Tačiau nedaugelis žino „šio bei to“ reikšmės bei pliusų jos vartotojui – štai jums keli atsakymai, kodėl pravartu savo kompiuteryje trėti antivirusinę programą:

 

  1. Modernios ir išmanios virusų valymo programos yra sutelktos ne vien tik į virusų naikinimą, bet ir kontroliuoja bei reguliuoja naršomos informacijos srautus internete, tad sumažėja rizika gauti užkrėstą informaciją, patekti į užkrėstas svetaines ar atidaryti netinkamas reklamas bei netinkamo turinio laiškus.
  2. Tokios sistemos išvalo nereikalingus ir pasenusius failus ar jų liekanas, tad darbas kompiuteriu tampa sklandesnis bei patogesnis, greičiau užkraunamos svetainės, vaizdo įrašai, kokybiškos nuotraukos ar kitos su darbu bei laisvalaikiu susijusios programos.
  3. Virusai neretai nutekina įvairius banko, elektroninio pašto ar socialinių tinklų prisijungimus ir slaptažodžius, antivirusinė užtikrina saugų naršymą ir atsiskaitymą internete, tad galite nesibaiminti, jog jūsų konfidencialia informacija bus pasinaudota.
  4. Daugelis virusų „pasislepia“ už įvairių atsisiuntimų ir tokiu būdų mes patys atveriame tiesų kelią virusui į mūsų kompiuterį, tačiau valymo programos, kontroliuodamos tokio tipo turinį, neleidžia tokiems atsisiuntimams įvykti arba informuoja vartotoją.
  5. Kiekvienai kompiuterio operacinei sistemai taikoma skirtinga valymo sistema. Pavyzdžiui Windows antivirusinė gali dirbti net su naujausia Windows 10 operacinės sistemos versija jos neapsunkinant ir netrikdant normalios veiklos.

 

Itin modernios ir kokybiškos valymo sistemos gali pasiūlyti kur kas daugiau, kadangi kasmet pateikiami vis tobulesnės ir sumanesnės antivirusinės versijos. Daugelį jų galima nusipirkti įvairiuose salonuose, internetu arba antivirusinę parsisiųsti ir įsidiegti patiems. Vienaip ar kitaip, svarbu įsigyti kokybišką ir puikiai savo darbą atliekančia programą, kadangi virusai gali ištrinti ar sunaikinti duomenis, juos nutekinti ir jais pasinaudoti, apsunkinti kompiuterio veiklą. Antivirusinę parsisiųsti itin rekomenduojama tiems, kurių darbas paremtas interneto ryšiu, kadangi internetas -virusų pagrindinis ir didžiausias šaltinis, kurie jie plinta ir dauginasi.