Auto/Moto

Vestuvių automobiliai

Norite, kad Jūsų vestuvių pokylis taptų išskirtinis nuo pat jaunosios atvykimo į vestuvių ceremonijos vietą? Trokštate, kad Jūsų gražiausia šventė primintų pasaką, o jos pagrindiniai veikėjai, t. y. Jūs, būtumėte sutinkami ir išlydimi tarsi karalius ir karalienė? Tada Jūs užsukote ten, kur reikia! TIK VIP siūlo prabangių Bentley markės limuzinų nuoma vestuvėms ir kitoms iškilmingoms progoms. Vestuvių automobiliai – itin svarbus pokylio įvaizdį ir nuotaiką formuojantis aspektas, todėl neapsirikite ir pasirinkite geriausius. O Bentley vardas kalba pats už save. Ypatingai šventei – ypatingi vestuvių automobiliai – Bentley Arnage, kurie yra rankų darbo ir išpuoselėtos išvaizdos, tad Jūsų šventėje atrodys itin stilingai ir prabangiai.

Vestuvių automobiliaiViena svarbiausių vestuvių ceremonijos dalių – fotosesija. Deja, ji dažnai būna šabloninė ir dažnai dviejų skirtingų porų nuotraukos būna panašios vienos į kitas. Tačiau, jeigu vestuvių svitos pasivažinėjimui pasirinksite Bentley limuziną, turėsite galimybę įsiamžinti tiek šalia jo, tiek automobilio viduje, ir, mes Jums pažadame, kad nuotraukos išeis išties išskirtinės. Fotografas galės važiuoti visur kartu su Jumis tuo pačiu limuzinu ir įamžinti šventines nuotaikas kelionės metu.

Bentley – britų automobilių gamybos kompanija, besispecializuojanti liuks klasės automobilių gamyboje. Jūs ir Jūsų gražiausia gyvenimo šventė nusipelno prabangos, stiliaus ir gero skonio ženklu pažymėto limuzino. Mūsų įmonės Bentley limuzinus vairuoja patyrę vairuotojai, kurie yra šių elegantiškų limuzinų atspindys ir jo dalis. Kai jaunajai dureles atidarys Bentley limuzino vairuotojas, pasidabinęs uniforma, jai beliks, tarsi kino filme, grakščiai išlipti iš automobilio ir nustebinti susirinkusius svečius nepakartojama išvaizda. Mes net neabejojame, kad gražiausi Jūsų šventės dalyviai bus du – nuotaka ir limuzinas Bentley Arnage

Kada kalbame apie Bentley limuzinus, svarbiausi žodžiai, skirti jiems apibūdinti yra: vienintelis, išskirtinis, prabangus, kerintis ir t.t. Tačiau kai kalbame apie Bentley Arnage, šie pojūčiai išauga kelis kart. Vestuvių automobiliai, kuriuos siūlo TIK VIP, padės Jums pasinerti į prabangos ir komforto jūrą. Skaidrią ir žavinčią niekada nesenstančiomis vertybėmis.

Bentley Arnage tobulas visame kame: čia dera tradicinis anglų pedantiškumas ir dėmesys mažiausioms detalėms. O, kaip žinia, mažos detalės, dažniausiai, tokiose svarbiose šventėse, kaip vestuvės, vaidina pagrindinį vaidmenį. Todėl mes pasirūpinome ne tik prabangaus Bentley nuoma, bet ir smulkmenomis, kurias galite papildomai užsisakyti, norėdami suteikti šventei daugiau žavesio ar pamaloninti svečius. Vestuvių automobilių nuoma gali pasiūlyti gėlių, sukomponuoti puokštę, taip pat teikiame progines dovanėles.

Elegantiškas ir nepakartojamas Bentley Arnage siluetas iš karto jį išskiria iš kitų automobilių kelyje. Jis negali pradingti mašinų spūstyje ir susilieti su kitomis transporto priemonėmis, jis visada – dėmesio centre, o ryški balta spalva tik sustiprina efektą. Baltas kelių žirgas Jūsų pasakiškai baltoms vestuvėms! Vestuvių automobiliai – išskirtinai – tik Bentley Arnage! Šis modelis su vairuotoju – idealus pasirinkimas vestuvėms.

Tinklalapyje www.tikvip.lt pristatomi Bentley limuzinai sėkmingai pamėgti įžymybių ir britų karališkosios šeimos. Su šiais išskirtiniais limuzinais jaunavedžiai bus dėmesio centre, kur bevažiuotų. Sutikite, kad kelionė į naują gyvenimo etapą turi prasidėti tik šviesiomis spalvomis, o tam puikiai tinka baltas ir nepakartojamas Bentley Arnage!