Pirkiniai/Paslaugos

Kaip pasirinkti plaukų tiesinimo žnyples? I dalis

Kai kalbama apie plaukų priežiūros įrankius, visų pirma yra pagalvojama apie feną. Tačiau kita puiki investicija, kurią galite padaryti yra plauku tiesinimo znyples. Tai yra itin universalus įrankis nepaisant to, kokio tipo yra jūsų  plaukai. Jie gali būti banguoti, garbanoti, pažeisti, stori, ploni ar net natūraliai tiesūs – jūs tikrai rasite, kai pritaikyti šį puikų įrankį.

Tačiau, kai ateina metas pasirinkti jums tinkančias tiesinimo žnyples, jūs pastebėsite, kad jų pasiūla yra didžiulė ir reikia apsvarstyti ne vieną aspektą prieš priimant lemiamą sprendimą. Atminkit, visų mūsų plaukai yra skirtingi, todėl net, jei vienos žnyplės puikiai tiko jūsų draugei, jos nebūtinai tiks jums, jūs turite priimti tokį sprendimą, kuris tiktų jums ir jūsų plaukams, kitu atveju tik susierzinsite ir liksite nepatenkinta savo pirkiniu. Štai yra keletas pagrindinių aspektų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

Plauku tiesinimo znyples

  • Plokštelės. Tai yra pirmas dalykas apie, kurį turėtumėt pagalvoti prieš pirkdama plaukų tiesinimo žnyples. Pagrindinės medžiagos, kurios yra naudojamos plokštelių gamybai šiuo metu yra metalas, stiklas, keramika, titanas ir keramikos bei titano junginys. Jūs pastebėsite, kad plaukų žnyplių kaina stipriai kinta nuo to, kokios plokštelės yra jose įmontuotos.

Metalinės arba stiklinės plokštelės yra dažniausiai randamos pigesnėse plaukų žnyplėse ir dėl geros priežasties. Šios plokštelės yra kenksmingos jūsų plaukams. Šios plokštelės neįkaista labai greitai, o tai reiškia, kad jums reikia daugiau laiko, kol galėsi pradėti naudoti žnyples. Taip pat įkaitusios jos nepaskirsto karščio tolygiai, o tai sukuria karštąsias vietas ant plokštelių, kurios gali nudeginti jūsų plaukus. Dažnai metalinės ir stiklinės plokštelės būna padengtos dažais, kurie ankščiau ar vėliau pradės luptis ir jūs net galite atrasti dažų likučių savo plaukuose. Dėl šių priežasčių nepatartume rinktis plaukų žnyplių, kuriose yra metalinės ar stiklinės plokštelės, nes jūs tikrai nenorite, kad jūsų plaukai būtų pažeisti ir atrodytų nesveikai.

Kitoje apžvalgos dalyje apžvelgsime žnyples su keramikinėmis ir titaninėmis plokštelėmis, kurios yra žymiai labiau vertos jūsų dėmesio.