Laisvalaikis/Pomėgiai

TOP 7 viešbučiai Palangoje – ypatingam poilsiui

Gradiali
Gradiali

Norintys ne tik pabūti prie jūros, bet ir patogiai bei prabangiai paviešėti, ieško viešbučių su SPA ir kitais privalumais: arti jūros arba centro, su maloniu aptarnaujančiu personalu, jaukiais kambariais. Pateikiame jums 7 geriausių viešbučių Palangoje ir jos apylinkėse sąrašą, kuriame puikuojasi tokie puikiai žinomi viešbučiai kaip „Gradiali“, „Vanagupė“ ir pan. Kiekvienas turi savų privalumų, tad jums beliks nuspręsti, kurie jų yra priimtiniausi.

„Amber Palace“

Gintaro rūmai – taip lietuviškai verčiamas viešbučio pavadinimas. Ir ne be reikalo – už 100 metrų esančios jūros bangų mūša pasitinka vos įvažiavus į viešbučio teritoriją, o vakarus galite leisti terasoje su vaizdu į jūrą. Šalia esančioje kavinukėje pasilepinsite skaniais patiekalais, o patį viešbutį supa išskirtinės skulptūros. „Amber Palace“ rasite SPA, baseiną, pirtis bei grožio procedūrų kabinetus, į kuriuos palydės malonus personalas. Vienintelis minusas norintiems pramogauti Palangoje – viešbutis įsikūręs Šventojoje, tad lauks maždaug 15 min. trukmės kelionė iki Palangos centro.

„Vanagupė“

5 žvaigždučių viešbutis pasižymi ypač prabangia aplinka – lauko baseinas, klasikiniai baldai, skoningai įrengtas restoranas, siūlantis Viduržiemio jūros patiekalus, ir puikus SPA centras su baseinų ir pirčių kompleksu bei sporto kompleksu. „Vanagupė“ patenkins ir paties įnoringiausio kliento poreikius, o norintys tiesiog atsipūsti pajūryje čia ras ramybę ir atsipalaidavimą. Tiesa, nuo viešbučio iki Palangos centro taip pat teks keliauti apie 15 min., tačiau kaži ar norėsis iš jo išeiti…

„Gamanta Art“

Pačiame Palangos centre įsikūręs viešbutis „Gamanta Art“ siūlo klasikiniu stiliumi įrengtus kambarius, SPA zoną, grožio procedūras bei golfo žaidimą, tačiau labiausiai išsiskiria meno kūriniais. Juos pamatysite visur: antikvariniai daiktai, baldai puošia tiek koridorius, tiek restoraną, kambariuose eksponuojami Lietuvos menininkų tapyti paveikslai, rengiamos įvairios parodos. Viešnagę „Gamanta Art“ galima pavadinti intelektualiu poilsiu.

„Gintarinė pilis“

Vienas gražiausių ir arčiausiai jūros esančių viešbučių Palangoje – vila „Gintarinė pilis“ (Chateau Amber). Liukso kambaryje rasite įspūdingą vaizdą į pušyną, kurį matysite per milžiniškus langus, besidriekiančius aukštomis stiklinėmis lubomis, o apartamentai atims žadą dėl vaizdo į jūrą bei terasos, nuo kurios, rodos, galima šokti tiesiai į gintarinį smėlį. Vila įsikūrusi ypač arti kopų, todėl jūs matysite ne horizonte boluojančią Baltijos jūrą, bet visai šalia ošiančias bangas ir besileidžiančią ant delno saulę. Jaukiai įrengta vila tarp kopų ir pušyno laukia kiekvieno pasiilgusio romantikos ir iš gamtos dvelkiančios ramybės visais metų laikais.

Gradiali

Viešbutis „Gradiali“ (Palanga) teikia ne tik apgyvendinimo, bet ir sveikatinimo, gydymo paslaugas – tai išskirtinis viešbučio privalumas. Čia teikiamos psichologų, reabilitologų, kineziterapeutų ir daugelio kitų gydymo sričių paslaugos bei plastikos chirurgijos paslaugos. Viešbutis ir sanatorija „Gradiali“ teikia sveikatinamąsias programas, atsižvelgiant į jūsų poreikius bei problemas, taip pat yra dar vienas filialas „Gradiali Anyksciai“. Kadangi viešbutis yra gana populiarus, galima rasti įvairių nuolaidų populiariuose dovanų kuponų internetiniuose tinklapiuose ir „Gradiali“ akcija – Jūsų.

Tubinas

Juozo Tubino viešbučių tinklas Klaipėdoje ir Palangoje poilsiautojus vilioja profesionaliu bei diskretišku aptarnavimu, moderniu ir jaukiu interjeru, strategiškai puikiomis viešbučių vietomis. Palangoje esantys viešbučiai „Prie parko“ ir „Smilčių vilos“ būtent dėl to labiausiai ir traukia – jauki, žavinga, gamtos apsupta aplinka palydi ir išlydi kiekvieną svečią ir verčia prisiminti viešnagę kas kartą prisiminus pajūrį.