Laisvalaikis/Pomėgiai

Plaukų džiovintuvai tampa būtinybe kiekvienuose namuose

Vasaros metu džiovinti plaukus nepatartina, kadangi tai yra laikas, kuomet galima plaukams leisti atsigauti ir išdžiūti natūraliai. Tačiau, kitais metų laikais moterys naudojasi vienu svarbiausių grožio prietaisu- plaukų džiovintuvu. Ne paslaptis, jog bene kiekvienose namuose galima rasti plaukų džiovintuvą, o ir viešbučiai ar nakvynės namai pasirūpina šiais prietaisais, nes tai yra vienas iš pagrindinių daiktų, kurie turi būti kiekvieno namuose. Plauku dziovintuvai padeda greitai išdžiovinti plaukus, jums nereikės drėgnais plaukais eiti į darbą ar mokyklą, taip nerizikuosite susirgti peršalimo ligomis, galvos skausmais ar kitomis sveikatos problemomis. Jei sugedo jūsų senas džiovintuvas ir galvojate įsigyti naują, atkreipkite dėmesį į keletą veiksnių, kurie jums padės apsispręsti, kurį plaukų džiovintuvą įsidėti į savo krepšelį.

plaukuPirmiausiai, rinkitės galingą džiovintuvą, taip tikrai sutrumpės plaukų džiovinimo trukmė. Dažniausiai plaukų džiovintuvo galia svyruoja nuo 1600 iki 1800 vatų, o tokia galia yra tinkama tam, kad be vargo išdžiovintumėte vidutinio ilgio ir storio plaukus.

Patikrinkite iš kokios medžiagos pagamintas jūsų norimas plaukų džiovintuvas. Geriausia, kad jis būtų pagamintas iš smūgiams atsparios medžiagos. Taip pat, pakelkite džiovintuvą, ir patikrinkite jo svorį, ar jis nėra per sunkus, nes plaukai išdžiūva vidutiniškai 5-10 minučių, tad visą tą laiką turėsite laikyti šį prietaisą.

Triukšmas nėra kokybiško džiovintuvo skiriamasis bruožas. Ieškokite tokio, kuris dirba pakankamai tyliai. Garsas turėtų būti tolygus, nesikeičiantis. Patikrinkite ir kabelio ilgį, kad būtumėte tikri, jog jis pasieks vietą kur norėsite džiovintis plaukus.

Be viso to, svarbu ir tai, ar jūsų norimas plaukų džiovintuvas turi šalto oro funkciją. Ši funkcija ne tik puikiai suformuoja šukuosenas, bet ir nepažeidžia plaukų, jiems suteikia blizgesio. Taip pat visą laiką plaukus deginti po karšto oro srove nepatartina, todėl šalto oro srovė atlieka labai gerą darbą ir neleidžia plaukams visą laiką jausti tik karšto oro srovės.

Plaukų džiovintuvai jau tapo būtinybe kiekvienuose namuose, tad pirkdami šį prietaisą įsitikinkite, kad jis yra kokybiškas ir tarnaus jums ilgą laiką, nes jo jums tiktai prireiks ilgam.