Pirkiniai/Paslaugos

Jei šiuo metu ieškote spausdintuvo

Ieškote spausdintuvo? Tuomet turite apsišarvoti kantrybe, nes teks rinktis iš labai plataus skirtingų spausdintuvų asortimento. Nemaža dalis vartotojų nekreipia dėmesio į specialistų patarimus, todėl spausdintuvą renkasi tik atsižvelgdami į jo išorines savybes ar prekės ženklą. Deja, bet tai nėra teisingas sprendimas. Kiekvienas spausdintuvas yra skirtas skirtingiems poreikiams patenkinti, todėl prieš pasirenkant konkretų spausdintuvo modelį, būtina pagalvoti apie keletą svarbių detalių.

Spausdintuvo dydis

Spausdintuvu kasetesTai labai elementaru, tačiau svarbu, kad prieš pasirinkdami spausdintuvą, atsižvelgtumėte į jo dydį. Kuo didesnį spausdintuvo modelį pasirinksite, tuo daugiau vietos jam reikės. Žinoma, jei spausdintuvą naudosite savo biure, tuomet greičiausiai turėsite pakankamai vietos net ir labai dideliam modeliui. Tačiau priešingu atveju, kai spausdintuvo mums reikia asmeniniams poreikiams, vargu ar didelių gabaritų modelis būtų praktiškas pasirinkimas.

Gamintojai

Jei atidžiau peržvelgsite spausdintuvų asortimentą, siūlomą šiuolaikinėje technologijų rinkoje, netruksite pastebėti, kad yra labai daug skirtingų gamintojų. Todėl prieš pasirinkdami, pasidomėkite įvairiais prekės ženklais, pvz., „HP“, „Canon“, „Samsung“ ir kt. Internete galite rasti nemažai atsiliepimų ne tik apie spausdintuvų gamintojus, tačiau ir apie konkrečius spausdintuvų modelius, todėl tokia informacija gali padėti lengviau apsispręsti, kuris modelis būtų vertas jūsų investicijos.

Spausdintuvo tipas

Galite rinktis rašalinius arba lazerinius spausdintuvus. Tiek vienas, tiek ir kitas spausdintuvų tipas yra kokybiškas, tačiau šie du tipai yra skirti skirtingiems poreikiams patenkinti. Jei spausdinate pakankamai mažai, tuomet galite dairytis ir rašalinio spausdintuvo. Tačiau daugiau spausdinantiems vartotojams toks pasirinkimas galiausiai galėtų kainuoti pernelyg brangiai, t.y. spausdinimo kaštai būtų labai dideli. Todėl, jei spausdinti tenka daug – rinkitės lazerinį spausdintuvą.

Spausdintuvų kasetės

Skirtingi spausdintuvų tipai pasižymi ir skirtingomis kasetėmis, todėl prieš įsigydami vieną ar kitą – pasidomėkite, kokias spausdintuvu kasetes reikėtų naudoti jus dominančiame modelyje. Jei pirksite rašalinį spausdintuvą, tuomet reikės įsigyti ir rašalines kasetes. Nepamirškite, kad jos pasibaigia kur kas greičiau, o lapų atspausdinama mažiau. Tuo tarpu, jei naudosite lazerinį spausdintuvo modelį, reikės ieškoti lazerinių kasečių – jos padeda atspausdinti kur kas daugiau lapų.