Pirkiniai/Paslaugos

Skrajučių ir lankstinukų gamybos subtilybės

Kiekvienas iš mūsų, kuris prabudęs ryte keliauja peržiūrėti į pašto dėžutę gautos korespondencijos, puikiai supranta, kad prieš save matant begalę skirtingų skrajučių, lankstinukų ir reklaminių bukletų, yra labai sudėtinga pritraukti potencialaus kliento dėmesį. Būtent todėl skrajutės ir lankstinuku gamyba turi pasižymėti akį traukiančiomis savybėmis bei patraukliu ir išskirtiniu dizainu.

Jei kai kurie žmonės sako, kad tokios reklaminės priemonės yra neefektyvios, jie labai klysta. Jei taip sakoma dėl savo asmeninės patirties, akivaizdu, kad tokiu atveju skrajutės ar naudoti lankstinukai nebuvo apgalvoti ir sukurti taip, jog būtų kaip įmanoma labiau nutaikyti į tikslinę auditoriją, todėl visiškai nesužadino žmonių smalsumo. Tuo tarpu, jei lankstinukų gamyba patikima profesionalams, dėl būsimų teigiamų rezultatų galima neabejoti.

Kelios auksinės taisyklės:

  • Skrajutes ir lankstinukaiSena patarlė „mažiau yra daugiau“ šiuo atveju puikiai tinka. Taip yra ne be priežasties. Gali būti labai sudėtinga standartiniuose skrajutės išmatavimuose sutalpinti daugybę nuotraukų ir teksto. Todėl kur kas geriau būtų, jei atskirtumėte svarbiausią informaciją ir pasistengtumėte ją perteikti kuo konkretesniais ir trumpesniais žodžiais.
  • Labai svarbu atsižvelgti į savo auditorijos amžių, pomėgius ir reikalavimus. Nustatę tikslinę auditoriją galėsite lengviau identifikuoti pagrindinius aspektus, todėl skrajutės ir lankstinukai, nutaikyti į konkrečią auditoriją, sulauks kur kas didesnio susidomėjimo.
  • Atsakykite į pagrindinį klausimą – kokį tikslą norite pasiekti? Gal tai bus išskirtinio renginio populiarinimas? O gal norite naujiems ir esamiems klientams pranešti apie būsimas akcijas? Kai atsakysite į šį klausimą, bus lengviau sukurti pagrindinę paveikiausią žinutę, skirtą jūsų klientams.

Akivaizdu, kad lankstinukų ir skrajučių gamyba susideda iš daugybės įvairių aspektų, kurių apgalvojimas ir įvertinimas leidžia pasiekti geresnius rezultatus. Jei šiuo metu galvojate, kuri reklamos priemonė jūsų atveju būtų pigiausia ir efektyviausia, pagalvokite apie skrajutes ir lankstinukus, kurių gamybos kaštai yra nedideli, o rezultatai pastebimi akimirksniu. Žinoma, prieš pradedant šių reklaminių priemonių gamybos darbus, visas detales aptarkite su skrajučių ir lankstinukų gamyba užsiimančiais profesionalais – tai padės lengviau nuspręsti, į ką verčiausia orientuotis ir kokią žinią reikėtų perduoti savo klientams.