Auto/Moto,  Kita,  Kompiuterija/Internetas,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Turizmas/Kelionės,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Siuntiniai į Angliją padės išvengti didelių mokesčių

siuntiniai i anglijaNorite užsiimti siuntų gabenimo veikla? Labiausiai domina klausimas – kaip siuntiniai į Angliją nukeliautų pigiausiai?  O gal apskritai domina pristatymo galimybės? Viskas yra labai svarbu – šioje veikloje siuntos užima nemažą laiko dalį – juos tenka paruošti, reikia juos pergabenti saugiai, būtina ieškoti parterių transportavimo srityje ir t.t. Siuntų pervežimo įmonių yra daug, tačiau jeigu jus domina tarptautinis siuntimas ir neketinate apsiriboti ties viena šalimi, siūlytume visą dėmesį sutelkti į įstatymų analizavimą. Juos apeiti galima pasinaudojant išimtimis bei spragomis, todėl siūlytume nevengti šio straipsnio perkaityti iki galo.

Anglija yra labai patogi šalis siuntų gabenimo atžvilgiu, nes čia atsiranda daug spragų išnaudojimo galimybių. Viena svarbiausių yra ta, kad per šią šalį galima pigiau gauti prekes iš Kinijos ar kitų Azijos valstybių. Trumpai tariant, jeigu jūsų tiekėjai yra iš trečiųjų šalių, jums ko gero kaskart būtų pridedamas ne vienas mokestis. Tai yra – PVM bei muitas. Šiuos mokesčius galima sumažinti, tačiau viską reikia daryti atsakingi bei pasidomėjus esamomis galimybėmis. Jeigu norite daryti didelį užsakymą bei norite išvengti papildomo apmokestinimo, siūlytume Anglijos šalį naudoti kaip tarpininkę, gaunant prekes mažesnėmis sąnaudomis. Pavyzdžiui, jeigu siųsitės prekes iš Kinijos, jas reikėtų siųsti į Angliją, nes tada išvengsite didelio muito mokesčio, o galbūt jo ir visai nebūtų. Siunčiant į Lietuvą, jums jis tikrai būtų uždėtas. Galiausiai, jūsų prekės per specialias pervežimo įmones gali būti atgabenamos į Lietuvą be jokių muito mokesčių. Kodėl muito nebūtų? Nes Anglija priklauso Europos sąjungai. Tai reiškia, kad jūs dabar išvengtumėte ir PVM, ir muito.

Nepamirškite, kad ne visada viskas gali būti taip puiku, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Žinokite tai, kad jeigu per metus iš ES valstybių parsisiunčiate prekių už 10 000 eurų, jums Lietuvoje atsiranda prievolė tapti PVM mokėtojais. Juk turbūt jau skaitėte neatsakingos moters bandymą išvengti mokesčių, kai ji nežinojo kada tas PVM mokestis taikomas? Turėkite tai galvoje. Ši spraga yra naudinga tiems, kurie dar tik pradeda veiklą ir pradžioje nori išvengti didelių išlaidų.