Pirkiniai/Paslaugos

Picos pristatymas į namus – vakarėlio išgelbėjimas

Vakarėlių netrūksta. Ypač rudenį, ypač didžiuosiuose miestuose, kuomet prasideda studijų sezonas ir būriai jaunimo užtvindo miestus, kavines bei tiesiog bendrabučius. Nieko nestebina, kad pagrindinis akcentas vakarėlių metu tarp jaunimo dažniausiai būna alkoholis. Kad ir kokie neturtingi būtų studentai, šios būtinybės retai kada pritrūksta. Tuo tarpu su maistu būna labai įvairiai – kartais jo daug, kartais mažai, o kartais visai nėra. Laimei, tokiais atvejais gali išgelbėti paprasčiausias picos užsisakymas su pristatymu į namus. Tiek Vilniuje, tiek ir Panevėžyje tai gana paplitusi paslauga, neretai teikiama ir naktimis, ir tikrai populiari.

Tiems, kas dar nė karto nėra užsisakęs picos į namus, biurą, bendrabučio kambarį ar netgi parką, kurio suoliuku jūs džiaugiatės, reikėtų turėti omenyje keletą paprastų su tuo susijusių dalykų. Visų pirma, nėra ko bijoti didelių pristatymo kainų. Jos tikrai nėra didelės, o dažniausiai, ko gero netgi visada, perkant picų ir gėrimų už tam tikrą sumą pinigų atvežimas nieko nekainuoja. Jei esate ką nors švenčianti draugų kompanija ir planuojate pirkti bent porą šeimyninių picų, drąsiai galite atvežimo kaštų į išlaidas neskaičiuoti – jis nieko nekainuos. Jau verčiau eurą kitą palikti  picų išvežiotojui.

Žinote ko dažnai žmonės dar bijo, mąstydami apie picos užsakymą? Ogi to, jog jums ją atveš šaltą. Tačiau pica į namus Panevėžyje, ir net kur kas didesniame, labiau spūsčių veikiamame mieste atvežama tikrai šilta. Patikėkite – picerijos tuo pasirūpina, nes gera kliento patirtis – svarbiausias jų tikslas ir rūpestis. Išvežiotojai naudoja specialius termo krepšius, kuriuose patiekalas ilgai laikosi karštas. Kita vertus, jie veža jums vos pagamintas picas, kelionė net ir dideliame mieste retai trunka daugiau nei penPicakiolika minučių, tad pica tikrai neatšala. Kaip ir neatšyla jūsų užsakyti šalti gėrimai.

Jei jau patikėjote, jog užsisakyti picą į namus ir paprasta, ir nebrangu, ir skanu bei patogu, beliko patikėti dar vienu dalykų. Ogi tiesiog tuo, jog tą daryti tikrai verta. Kartais atrodytų, jog galima ir pakentėti, alų užkąsti juodos duonos riekė, tačiau patikėkite, porą garuojančių šeimyninių picų toli gražu ne sočiame vakarėlyje bus tikrai bus išsigelbėjimas. O geros nuotaikos bei noro pasėdėti iki ryto taipogi pridės apsčiai.