Pirkiniai/Paslaugos

Puikios šventės komponentai

Kiekvieno žmogaus gyvenime, yra įsimintinų ir mažiau įsimintinų akimirkų. Vienas įsimintinas akimirkas seka jas pažyminčio šventės, o tų švenčių sklandus vykimas mums dažniausiai yra itin svarbus. Tai yra mūsų gimtadieniai, išleistuvės iš mokyklos, ar universiteto baigimas, taip pat vestuvės ir vaikų krikštynos. Visi mes norime, kad šios šventės būtų linksmos visiems ir praeitų puikiai. Visgi tam, kad pasiekti šį tikslą, reikia įdėti pakankamai nemažai pastangų. Dar daugiau, jei tai viena iš svarbiausių švenčių, pavyzdžiui tokių kaip vėstuvės, tuomet kiekvienas niuansas turi būti tobulas, tam, kad sukurti nepamirštamą nuotaiką, ne tik svečiams, bet ir patiems jauniesiems.

Organizuojant tokias šventes reikia apgalvoti keletą dalykų, kuriuos galima suskirstyti į keletą pagrindinių sričių: maistas, apranga, dekoracijos, muzika, švečių užimtumas.

servetėlės

Visų pirma reikėtų pakalbėti apie maistą. Čia reikia apgalvoti tai, kas patinka jūsų svečiams, įvertinti ar, kurie nors iš svečių nėra alergiški tam tikriems produktams, o taip pat galbūt nevalgo mėsos, ar kitų gyvulinių produktų. Apsisprendus dėl meniu, taip pat būtina pagalvoti ir apie maisto pateikimą. Ar jis bus pateikiamas švediško stalo principu, ar kiekvienas žmogus gaus savo maisto porciją. Tokių ir panašių klausimų kils tikrai ne vienas. Dar daugiau, kalbant apie maistą, taip pat pradėsite galvoti ir apie dekoracijas, nes norėsite, kad lėkštės ir servetėlės būtų būtent tokios, kurios neišsiskirtų nuo bendros šventės apipavidalinimo temos.

Kaip jau supratote, visi aspektai organizuojant šventę yra persipynę. Nes kaip jau minėjome, net tokia smulkmena kaip servetėlės, kurios yra būtinos pateikiant maistą, taip pat persipina ir su dekoracijų sritimi, nes jos gali būti pritaikytos prie šventės spalvinės gamos, arba gali būti parinktos, net pagal savo raštą, jei jis yra išskirtinis ir įsilies į bendrą dekoracijų stilių. Taip pat, reikia atminti, kad jei šventė yra oficiali, tuomet ir servetėlės turi būti prašmatnesnės, tuo tarpu, jei šventė yra labiau panaši į nedidelį draugų susibūrimą, tuomet tinka ir paprastesnės vienkartinės servetėlės.

Toks tikslus derinimas gali būti varginantis, todėl, jei jūsų organizuojama šventė yra itin didelė, patartina pasisamdyti pagalbininką – profesionalų renginių organizatorių. Šiojie srityje patyręs žmogus tikrai sugebės suderinti maistą, dekoracijas, aprangos kodą, muziką ir švečių užimtumą ir jokia detalė, net ir tokia mažytė kaip servetėlės, tikrai nebus jo neapgalvota. Toks žmogus jums padės įsimintiniausią gyvenimo šventę suorganizuoti būtent taip, kad daugybė mažyčių smulkmenų, kurios yra suplanuotos idealiai, paverstų jūsų šventę tobula ir įsimintina tiek jums, tiek jūsu artimiesiems.

Žinoma nereikia pamiršti, kad svarbiausia šventėje yra ne daiktai, ar maistas, o būtent jūsų nusiteikimas ir emocijos, todėl, net jei šventės metu kas nors ir vyksta ne pagal planą, tai nereiškia, kad jūs turėtumėte dėl to sielotis. Šventės eigoje nesistenkite visko sukontroliuoti, o tiesiog mėgaukites tuo ką turite ir tuomet šventė jūsų atmintyje įstrigs kaip tikrai pavykusi, net jei ir bus minimalių nukrypimų nuo pirminio plano. Svarbiausia yra džiaugtis ir tą džiaugsmą skleisti savo draugams. Net ir tokiu atveju, jei pamatysite, kad prie lėkščių visgi yra padėtos ne tos servetėlės, kurių norėjote, šventės metu to pakeisti nebegalite, todėl pasistenkite nekreipti į tai dėmesio, o tiesiog gerai leiskite laiką ir susikoncentruokite į tuos dalykus, kurie pavyko. Būtent toks ir yra puikios ir įsimintinos šventės receptas.