Pirkiniai/Paslaugos

Greitasis kreditas internetu – ar gali būti paprasčiau?

Jūsų draugai kalba, kaip jiems kadaise prireikė pinigų ir jie pasinaudojo greitojo kredito paslauga? Ko gero, jie to nepasakotų, jei nebūtų tuo patenkinti. O būti nepatenkintam nėra ko – gauti kreditą internetu yra be galo lengva. Net vaikas tą sugebėtų. Na, jei tik jam kas duotų ta kreditą. Bet jei turite 18 metų, tuomet kreditą gauti yra tikrai nesunku. Užtenka turėti veikiančią banko sąskaitą ir bent 1 centą joje. Taigi, jei kada prireiks pinigų, galite išbandyti greitojo kredito paslaugą ir pamatysite, kaip tai yra paprasta ir kodėl tiek daug žmonių Lietuvoje naudojasi kreditorių paslaugomis ir kodėl jos yra be galo populiarios. Norite sužinoti daugiau? Tad pirmyn.

                  Greitieji kreditai internetu Lietuvoje išduodami jau ne vienus metus. Ypatingai jei išpopuliarėjo prasidėjus ekonominei krizei 2008 – aisiais. Tuomet kredito įmonės kūrėsi viena po kitos. Teisingai gi žmonės sako, kad protingi investuotojai sugeba išnaudoti ir krizes pinigams uždirbti. Taigi, pasidomėkime, kaip greitąjį kreditą gauti ir jums ir kokios sąlygos tam taikomos.

                  Norint gauti kreditą, reikės užsiregistruoti kurio nors kreditoriaus svetainėje. Paprastai tai padaryti labai lengva – tereikia įsivesti pagrindinius savo duomenis ir pervesti kreditoriui 1 centą iš savo banko sąsKreditaskaitos. Taip yra todėl, kad kreditorius turi žinoti, į kurią banko sąskaita bus pervedamas greitasis kreditas. Be to, tai tuo pačių ir patvirtins jūsų tapatybę. Jei neturite finansinių įsipareigojimų ir kreditorius neprašo jūsų įrodyti, jog esate mokus, tuomet po kelių minučių į tą pačią banko sąskaitą turėtumėte gauti pageidautą sumą pinigų. Puiku! O ką daryti toliau?

                  Toliau galite džiaugtis gautuoju kreditu. Tik nepamirškite jo laiku grąžinti. Kaip tą padaryti, instrukcijas gausite iš kreditoriaus. Dažniausiai tai būna paprasta pinigų pervedimas iš tos pačios banko sąskaitos, į kurią gavote pinigus. Nepamirškite, kad turėsite grąžinti ne tik kreditą, bet ir sumokėti palūkanas, taip pat gali būti įskaičiuojami ir administravimo mokesčiai. Šiuos pinigus turite grąžinti iki nurodytos datos. Kitu atveju, bus pradėti skaičiuoti delspinigiai ir jūsų skola didės, tuo pačiu ji bus įrašyta į jūsų kredito istoriją ir kitą kartą pasiskolinti pinigų jums gali būti sunkiau.

                  Greitasis kreditas yra atsakomybės reikalaujantis dalykas. Galite skolintis tik tada, kai esate tikras, jos sugebėsite visą sumą pinigų grąžinti iki termino pabaigos. Kitu atveju, jei nesate tikri, geriau paieškokite kitų pinigų šaltinių – galbūt jums sutiks paskolinti pinigų draugas ar giminaitis. O gal pavyks susirasti trumpalaikį darbą, kur uždirbsite reikiamą sumą pinigų.