Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Pasiskolinti internetu nebėra taip paprasta

pasiskolinti internetuJeigu jums reikalinga kažkokia nemaža pinigų suma, tačiau iš artimų žmonių nėra galimybės pasiskolinti, tai turėtumėte atidžiau vertinti tiek greitųjų kreditų bendrovių, tiek ir kitų skolintojų pasiūlymus, nes mat ne visi jie jau tokie naudingi kaip vaizduojama. Pasiskolinti internetu šiais laikai yra be galo paprasta, tačiau grąžinti tuos pinigus – ne taip jau ir lengva. Jums reikia atsižvelgti į visus pasiūlymus, tuo labiau – sąlygas, nes grąžinimo procedūros kartais gali būti be galo sunkios. Jums reikia žiūrėti kokias paskolas jūs galėtumėte grąžinti lengviausiai, o ne žiūrėti kas paskolintų paprasčiausiai. Visos skolos turi būti grąžinamos pagal sutartyje nurodytą terminą, todėl jokiu būdu nevenkite įmokų mokėjimo.

Renkantis kredito teikėją, pirmiau įsitikinkite, kad jūsų skolinimosi reitingas yra tinkamas. Tai padaryti galite peržiūrėję nemokamą kredito istorijos ataskaitą, kuri nemokamai suformuojama kartą per metus. Jeigu pasirinkote kredito bendrovę, kuriai jau pateikėte paraišką, tai jūs prisijungę turėtumėte matyti kokią informaciją jie gauna. Trumpai tariant, dabar kredito bendrovės leidžia matyti kokius duomenis joms pateikia SODRA. Pavyzdžiui, jie nurodo lentelę, kurioje rašoma kokią sumą pajamų jūs gaunate kas mėnesį anot SODROS. Jeigu ta suma neatitinka realybės, tada turėsite patys tinkamai viską įrodyti.

Paskolos gavimui kartais gali nepakati gaunamų pajamų. Pagal minėtą SODROS pateikiamą sumą jūs galite daugmaž paskaičiuoti ar gausite kreditą ar ne. Kaip tai padaryti? Jeigu ta suma yra teisinga, tai tiesiog skaičiuokite visų paskolų įmokų sumą. Sudėjus tas įmokų sumas gausite galutinę sumą, kurią išleidžiate kas mėnesį finansų įstaigoms. Tada žiūrėkite ar ta suma sudaro 40 procentų jūsų gaunamų pajamų, kurias nurodo SODRA. Jeigu sudaro, tai jums nėra prasmės teikti paraiškos – jūs kredito negausite, nes tai draustų įstatymai. Tada kreditorius tiesiog atmes jūsų kredito paraišką, nes jeigu patvirtintų ir suteiktų paskolą, jam tektų mokėti milžinišką baudą.

Renkantis kreditą, būtinai įsitikinkite, kad jūsų bendros įmokos nesudarys 40 procentų gaunamų pajamų – tai yra reikalavimas, kurio turi laikytis kredito bendrovės, įtrauktos į kreditorių sąrašą.