Laisvalaikis/Pomėgiai

Poilsis prie ežero- užtarnauta ramybė

Įtemptas gyvenimo ritmas, kasdieninis skubėjimas, stresas, darbas iki vėlumos – visa tai sukelia ne tik psichologinę įtampą, bet ir fizinius negalavimus. Dažnas galvos skausmas, opos, skrandžio, raumenų skausmai, išsiplėtusios venos ir dar daugybė kitų sveikatos problemų sukelia nuolatinis jausmas, kad kažkas jus vejasi. Tiesa, gyvenimo varikliukas, kuris neleidžia jums užsistovėti vienoje vietoje, nėra blogas ženklas. Dirbdamas žmogus tobulėja ir puoselėja mūsų šalį. Kuria naujus statybinius objektus, steigia įmones, dirba viršvalandžius tam, kad darytų gerą kitiems, ir nors už tai yra gaunamas papildomas piniginis atlygis, nederėtų pamiršti savęs ir savo sveikatos.

Poilsis prie ezero

Kol kas dar nesame robotai, todėl mūsų kūnui reikia poilsio, o geriausia aplinka, padedanti atgauti jėgas atostogų metu įsitempusiam žmogui, yra poilsis prie ezero. Klausiate, kodėl ežeras, o ne Palanga ar Nida? Atsakymas labai paprastas, poilsis prie ežero tai jūsų užtarnauta ramybė, gamtos stebuklai ir minčių išvalymas. Pamiršite stresą, nesibaigiantį mašinų triukšmą, sklindantį pro biuro ar jūsų namų langus. Įkvėpsite oro, kuris sugrąžins jus į vaikystę ir laikus, kai dar nereikėjo dirbti ištisas dienas sudarinėti darbotvarkės, planuoti laiko tam, kad galėtumėte pabūti su savo šeima ar draugais.

Jei užsiimate joga ar medituojate, poilsis prie ežero yra vieta, kur esate tik jūs, oras, gamta ir vanduo, ir visa tai, jūsų kūnui leis atsipalaiduoti, kad jau po kelių dienų galėtumėte grįžti prie darbų su nauja energija, pakilia nuotaika ir švaria siela.

Ketinate savo atostogas praleisti su šeima, tačiau norite ramybės ir atpalaiduojančios aplinkos? Poilsiaukite prie ežero! Būsite kartu su šeima, ramioje aplinkoje, kol ilsėsitės pasiėmęs į rankas meškerę, plauksite medine valtimi ar skaitysite jums patinkančią knygą, jūsų vaikai mėgausis vandens pramogomis, o vakare su visa šeima galėsite susėsti prie laužo ir pasidalinti linksmomis istorijomis. Tokiu būdu ne tik pailsėsite nuo kasdienio streso, bet ir praleisite daugiau laiko su savo šeima. Aplinkui netriukšmaus mašinos, kompiuterius ir telefonus vertėtų paslėpti, o pasinaudoti tik labai jų prireikus. Tokiu būdu pajusite ramybę ir tikro poilsio jausmą gamtos apsuptyje.