Būstas/Interjeras,  Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized

Laminato klojimas ir kiti darbai įkainojami pagal kvadratūrą

laminato klojimasDaugelis žmonių klysta galvodami, kad vidaus įrengimui teks išleisti mažiausiai pinigų, nes viskas yra priešingai – daugelis žmonių kaip tik didžiausias sumas išleidžia įrengiant būstą, o ne jį statant nuo pamatų. Yra tokių darbų, kurie kainuoja nemažai – laminato klojimas yra viena iš tokių paslaugų. Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į kitas būsimas būtinas paslaugas, kurias turės atlikti profesionalūs meistrai. Jeigu jūs nesate visų galų specialistas ir būstą paliekate įrengti profesionalams, tai turėkite galvoje, kad jiems už darbą reikėtų sumokėti adekvačią sumą. Dažniausiai brangiausiai vertinamos tos paslaugos, kurių paslaugų įkainiai nustatomi pagal kvadratūrą. Trumpai tariant, vidaus įrengimo darbai dažniausiai įkainojami ne pagal valandinį tarifą, o pagal tai ką nuveikia specialistai.

Laminato klojimas yra toks darbas, kuriam reikalingas ir grindų paruošimas. Tai reiškia, kad jeigu jūsų grindys nebus išbetonuotos, tai logiška, kad jūs laminato dėti negalėsite. Pirmiau grindys turi būti tinkamai sutvarkytos, jos turi būti lygios. Neretai grindų betonuotojai palieka nemažai brokų, o atvykę laminavimo specialistai tai iškart pastebi. Tokiais atvejais, klientas yra informuojamas ir jam paliekama nuspręsti ar grindis lyginti ar ne. Jeigu klientas nori lygių grindų, tai tada neretai laminavimo specialistai patys pasisiūlo tas grindis išlyginti. Jos lyginamos paprastai – išpilamas itin plonas betono sluoksnis, kuris ir skirtas būtent lyginimui. Galiausiai prasideda pats grindų laminavimas.

Grindys laminuojamos prieš tai dedant specialią izoliacinę medžiagą. Aišku, prieš tai kruopščiai reikia nuvalyti grindis, kad ant jų nebūtų net menkiausios akmenuko. Laminavimo pasaugos įkainojamos pagal tai, kokio kvadratinio ploto yra būstas. Ta reiškia, kad kiek kvadratinių metrų laminato išklijuoja specialistai, tiek ir teks mokėti pagal sutartą įkainį.

Kitos vidaus įrengimo paslaugos irgi įkainojamos ne ką mažesnėmis sumomis. Ta pati kanos nustatymo tvarka taikoma daugeliui darbų. Pavyzdžiui, sienų tinkavimas irgi įkainojamas pagal kvadratūrą bei kitus papildomus darbus. Dažymo kainos irgi nustatomos pagal kvadratinius metrus. Tad, prieš įrengiant būstą ir sužinant įkainius, jūs daugmaž galite paskaičiuoti kiek atsieis visi įrengimo darbai samdant specialistus.

Išsamiau skaitykite svetainėje http://graziapdaila.lt