Sveikata/Medicina

Labai paprasti būdai ir priemonės nuo plaukų slinkimo

Turėti gražius, sveikus, žvilgančius ir pakankamo ilgio plaukus – kiekvieno siekiamybė. Dalis sakys, kad jau gimdamas paveldėjo plonus ar slinkti linkusius plaukus. Dalis tiesos yra, bet vis dėl to egzistuoja priemonės nuo plaukų slinkimo bei yra begalė galimybių, kaip plaukus galima atgaivinti ir mėgautis trumpesnio ar ilgesnio norimo ilgio plaukais.

Visų pirma, kai tik pastebime, jog vis daugiau ir daugiau plaukų atsiranda ant drabužių, namuose ant grindų, prausiantis duše ar vonioje slinkti plaukai nenustoja, ieškome būdų ir priemonių, kaip galime sau padėti. Ši problema aktuali tiek vyrams, tiek ir moterims. Puikiai žinome, kad parduotuvių lentynose egzistuoja vis labiau ir labiau populiarėjanti ekologiška kosmetika plaukams, bet prieš ją perkant tikrai nemaža dalis gyventojų nori išmėginti ką nors paprasto ir lengvo, idealiausiu atveju priemonėmis, kurias galime rasti savo namuose.

Daugelis pataria išmėginti, kurios natūralios priemonės nuo plaukų slinkimo gali Jums padėti. Puikiai žinome, kad plaukų šukavimas yra visada geras galvos odos masažavimo būdas. Jis suaktyvina kraujotaką ir taip skatina plaukų augimą. Žinoma, ne kiekvienas tam ryžtasi, nes atrodo, kad kuo daugiau šukuositės, tuo daugiau plaukų išslinks. Bet nebijokite vis brūkštelėti plaukų šepečiu. Kartu su šukavimu būtinai masažuokite ir galvos odą. Aktyvindami galvos odos kraujotaką suaktyvinsite plaukų folikulus ir išvalysite riebalines liaukas.

Masažuokite galvos odą kad ir kiekvieną vakarą. Tai daryti specialistai pataria palenkus galvą žemyn. Tokiu būdu  yra dar labiau skatinama kraujotaka. Masažuoti galvos odą galite šukuojant plaukus įvairiomis kryptimis. Taip pat šukavimas turi būti atliekamas taisyklingai. Tai yra privalu daryti ne per visą ilgį, bet pradėti nuo plaukų galų ir vis slinkti aukštyn. Nepamirškite, kad Jūsų šukos bei šepečiai turi būti pagamintos iš plaukus tausojančių natūralių medžiagų. Tam puikiai tinka medinės šukos arba šepečiai pvz.: su natūraliais šerno šeriais. O šios šukavimo priemonės bei visos ekologiškos priemonės nuo plaukų slinkimo yra parduodamos internetu specializuotose parduotuvėse. Apsipirkimas internetu visada lengvas, paprastas ir labai greitas.