Pirkiniai/Paslaugos

Kokias dekoratyvinės kosmetikos priemones moterys renkasi dažniausiai?

Kiekvienas nori atrodyti žavus ir patrauklus. Vyrai į tai žiūri daug paprasčiau nei moterys, todėl, gal būt, dėl šios priežasties kosmetika paprastai yra skirta dailiosios lyties atstovėms. Žinoma, dabar vyrų grožio priemonės yra labai populiarios, tačiau jų nesudaro blakstienų tušas, pudra ar kita dekoratyvine kosmetika. Žvaigždžių pasaulio atstovai ją naudoja nepriklausomai nuo lyties, nes svarbiausia yra atrodyti nuostabiai bet kurią akimirką. Televizijos kameros labai išryškina veido trūkumus, todėl prieš pasirodymą ar interviu tiek vyrai, tiek moterys yra grimuojami. Vis dėlto, kasdieniame gyvenime kosmetiką paprastai naudoja tik moterys. Taigi, kokios dekoratyvinės priemonės yra dažniausiai perkamos dailiosios lyties atstovių?

Dekoratyvine kosmetika

Pati pagrindinė kosmetikos priemonė yra blakstienų tušas. Jau nuo senų laikų moterys bando ryškinti blakstienas ir pabrėžti akis. Anksčiau tai būdavo daroma ne vien dėl grožio, tačiau dabar sunku būtų rasti kitą paaiškinimą, kodėl moterys bando paryškinti savo akis. Tai suteikia žvalumo įspūdį, akys tampa išraiškingesnės, o veido bruožai ryškesni. Tamsios ir sodrios blakstienos yra daugumos moterų siekiamybė, todėl šiais laikais nesunku rasti tokių blakstienų tušų, kurie ne tik suteikia blakstienoms juodą spalvą, bet ir apimtį, jas riečia ir ilgina. Kartais blakstienų tušo poveikį bandoma sustiprinti naudojant šešėlius ar akių pieštuką. Tai yra sukuriamas gilių ir paslaptingų akių efektas.

Kita, ne ką mažiau populiari dekoratyvinės kosmetikos priemonė yra pudra. Ji gali būti skysta arba biri. Skystą pudrą patartina rinktis toms, kurios turi sausą ir jautrią veido odą, o biri puikiai tiks mišrią ar riebią veido odą turinčioms moterims. Svarbu pasirinkti tinkamą atspalvį, nes kitu atveju galite ne pagražinti save, o paversti pajuokos objektu. Svarbu, kad kaklo ir veido oda būtų panašių atspalvių. Jei norite to išvengti, būtinai turite dažyti ir kaklo ir krūtinės sritį. Taip nesimatys net ir per tamsi ar per šviesi pudra. Vis dėlto, pudrą ar makiažo pagrindą reikėtų pasirinkti tokį, kuris tiktų būtent jūsų odos tipui ir spalvai.

Svarbu mokėti pasirinkti jums tinkančias dekoratyvinės kosmetikos priemones, kurios padės išryškinti turimus bruožus ir paslėpti trūkumus.