Uncategorized

Kaip pasirinkti perforatorių?

perforatoriusPerforatorius nuo įprastų grąžtų skiriasi tuo, kad jis kur kas efektyviau susitvarko su ypač kietomis medžiagomis. Jeigu įprastas gręžtuvas puikiai dirba su mediena, plokštėmis ir panašiai, tai perforatorius – puikus pasirinkimas kuomet reikia įgręžti akmenį ar betoną. Platus prietaisų pasirinkimas paskatina susidėlioti tam tikrus kriterijus, kurie padėtų pasirinkti labiausiai tinkamą konkrečias funkcijas atlikti norinčiam žmogui.

Perforatoriai pagal energiją ir atliekamą darbą gali būti skiriami į tris kategorijas:

  1. Lengvi (dažniausiai sveria iki 4 kg ir dirba iki 800 w).
  2. Vidutiniai (jie sveria iki 6 kg ir dirba iki 1 200 w).
  3. Sunkūs (sveria nuo 6 kg ir dirba daugiau nei 1 200 w jėga).

Kiekvienas žmogus atsižvelgdamas į tai, kaip dažnai prietaisas jam yra reikalingas – gali pasirinkti atitinkamą daiktą. Renkantis šį prietaisą reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus kriterijus, kurie padės pasirinkti. Žinoma, visada naudinga yra pasikonsultuoti su profesionalu, kuris atsižvelgdamas į galimybes gali pasiūlyti patį geriausią variantą. Tuo pačiu norėtume akcentuoti, kad jokio skirtumo ar perkate internetu, ar realiose prekybos vietose. Abiejais atvejais pavyks gauti kokybišką daiktą, tad reikia atsižvelgti ne į pirkimo vietą, tačiau į charakteristiką.

Galingumas. Atitinkamai kaip dažnai dirbsite su prietaisu reikia įvertinti galingumo faktorių. Dažniausiai ypač galingus prietaisus perka tie asmenys, kurie dirba šioje srityje ir jiems dažnai reikalingas daiktas. Jeigu jį perkate savo reikmėms, kad remontuojant namus ar panašiai turėtumėte prietaisą po ranka – neverta daug investuoti. Tokiu atveju pigesnis daiktas nebus toks galingas.

Funkcijos. Perforatorius gali turėti tris funkcijas. Tiesa, gali ir vieną, tad atitinkamai kokio jums reikia – tokį ir pirkite.

  • Kalimo funkcija. Atliekama, kuomet gręžiant labai kietą paviršių reikia šiek tiek daugiau galios. Taip pat nuimant plyteles, ardant betoną – tai geriausias ir paprasčiausias pasirinkimas.
  • Gręžimo funkcija. Puikiai atlieka savo darbą dirbant su labai kietu paviršiumi.
  • Gręžimo ir kalimo funkcija. Profesionalus daiktas, kuris padeda efektyviai, greitai ir kokybiškai atlikti kokius nors darbus.

Nepamirškite, kad po statybų lieka labai daug atliekų ir kiekvienas žmogus privalo jomis pasirūpinti. Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje padės jums. Taip pavyks sutaupyti labai daug laiko, pastangų ir tuo pačiu džiaugtis gražia aplinka. Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje užtikrina, kad rezultatas bus toks, kokio jūs ir tikitės.

Smūgių skaičius. Aktualus tik tokiu atveju, jeigu pirksite prietaisą, kuris turi ir kalimo funkciją. Žinoma, kad efektyviausias yra tas, kuris per minutę gali įvykdyti kuo daugiau smūgių.

Grąžto skersmuo. Varijuoja priklausomai nuo to, kokio dydžio skylučių skersmuo jums reikalingas. Patogu, kai galima keisti grąžtelius. Kuo daugiau jų įsigysite, tuo pasirinkti pagal darbą labiausiai tinkamą atrasti pavyks.

Priedai. Perforatorius turi tam tikrus priedus, kurie užtikrina, kad darbas bus kokybiškesnis. Juos galima įsigyti atskirai, galima pirkti prietaisą, kuris yra iškart kartu su priedais.

  1. Šepetėliais galima valyti prietaisą. Taip užsitikrinsite, kad tinkamai prižiūrėtas jis jums veiks ilgai.
  2. Grąžtai. Kaip jau minėjome – naudinga turėti kuo daugiau ir kuo įvairesnių.
  3. Šoninė rankena suteikia galimybę dirbti kur kas patogiau.