Pirkiniai/Paslaugos,  Sveikata/Medicina

Kaip išsirinkti lubrikantą?

Lubrikantas nėra viena iš tų priemonių, kurią rekomenduojama naudoti kiekvieno lytinio suartėjimo metu. Visgi, jeigu norite gyvenime pajusti ką nors naujo, o tai tikrai Jums rekomenduotume, tokiu atveju lubrikantai internetu – siūlomi. Kadangi rinkoje galime atrasti labai daug įvairių modelių ir pasirinkimų – susidėliokite kriterijus ir pasirinkite teisingai.

Silikoniniai lubrikantai internetu yra pats universaliausias pasirinkimas, kuris puikiai tinka tiek analiniam, tiek vaginaliniam seksui. Taigi, jeigu neturite užtektinai žinių, kurios galėtų padėti atrasti būtent Jums labiausiai tinkamą variantą – tokiu atveju siūlome šį. Paprasčiausiai jis tiks bet kokiu atveju ir užtikrintai atneš papildomą malonumą. Tiesa, kuomet norėsite šį lubrikantą nuplauti – teks kiek pasistengti. Visgi, jeigu mėgstate žaidimus vandenyje – tokiu atveju tai labai geras pasirinkimas.

Lubrikantas internetuEgzistuoja ir tokie lubrikantai, kurie sukurti aliejaus pavidalu. Tokiu atveju juos nuplauti yra labai paprasta ir nerekomenduojame jų naudoti vandenyje. Net ir gulint lovoje gali tekti kelis kartus pasinaudoti priemone, jeigu norite, kad būtų užtektinai drėgna. Aliejiniai lubrikantai internetu gali būti net pašildomi specialiose vonelėse. Tiesa, variantas – šildyti buteliuką tarp rankų.

Vazelininio pagrindo lubrikantas nėra geras pasirinkimas tokiu atveju, jeigu mylitės su prezervatyvu. Paprasčiausiai jis gali pažeisti sargio paviršių.

Galiausiai egzistuoja ir šaldantys arba jautrumą mažinantys lubrikantai internetu. Juos dažniausiai renkasi analinio sekso mėgėjai, homoseksualios poros.

Akivaizdu, kad egzistuoja platus pasirinkimas, tad kartais nuspręsti, kurie Jums tinka labiausiai – gana sunku. Siūlome pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali patarti ir rekomenduoti. Lubrikantai internetu suteikia galimybę gauti norimą prekę kur kas greičiau, paprasčiau, o jos kokybė bus itin aukšta.

  1. Kokią pinigų sumą galite skirti prekei?
  2. Ar lubrikantas reikalingas homoseksualiai ar heteroseksualiai porai?
  3. Gal priemonė Jums skirta masturbacijai?
  4. Ar naudosite ją vandenyje?

Kiekvienas iš atsakymų gali būti reikšmingas siekiant įsigyti labiausiai Jūsų poreikius patenkinantį variantą. Kadangi pasiūla yra tokia plati – nesunkiai pavyks atrasti tai, kas jums labiausiai tinka. Įvertinkite galimybes ir pasirinkite teisingai. Galiausiai, pasikonsultuokite su profesionalu, kuris gali patarti ir rekomenduoti.