Pirkiniai/Paslaugos

Ką daryti, jei telefonas sugenda

Mobiliųjų telefonų gedimai neaplenkia daugelio. Kartais tiesiog sunkiau gaudo ryšį, lėčiau veikia, kartais tam tikros funkcijos iš viso nepasileidžia arba neįsijungia pats telefonas. Ir visai nesvarbu, ar tai brangieji Apple telefonai, ar paprastesni Meizu ar Samsung. Visi jie gali sugesti ir genda, tad jiems prireikia ir taisyklos.

Gana dažnai pasitaiko gedimų tiesiog programinėje įrangoje. Pastebimas ryškus telefono sulėtėjimas, pačios išsijungiančios programos, nebeveikiančios tam tikros funkcijos – visa tai gali pasitaikyti kone bet kam. Ir dauguma telefonų taisyklų tokias problemas gana nesunkiai išsprendžia. Tiesa, tą galima išsispręsti patiems, praleidus kurį laiką internete ieškant informacijos apie konkretaus modelių konkretų gedimą, ar tiksliau strigimą. Dažniausiai tie patys smulkūs gedimai pasitaiko visiems, tad ir informacijos kaip juos išspręsti netrūksta. Tačiau ne visada Meizų telefonų remontas bus toks paprastas. Kartais taisyklos neišvengsite.

Tačiau kai sugenda elektroninė dalis, patiems geriau prie telefono nelysti. Net ir blogas kontaktas su pakrovėju ar USB jungtimi gali patapti tiesiog jokiu kontaktu po jūsų bandymo šiek tiek pravalyti jungtį. Tokie gedimai jau turėtų būti taisomi specialiose taisyklose, geriausiai bent kiek specializuotose. Jeigu turite Iphone telefoną, rinkitės autorizuotą Apple servisą. Tokiu būdu būsite tikras, jog jūsų įrenginį tvarkys tikrai jį išmanantys specialistai. Žinoma, Meizu telefonų remontas negali būti atliktas autorizuotame servise Lietuvoje, nes tokio tiesiog nėra. Tokiu atveju belieka surasti gerą ir patikimą taisyklą, kuri sutvarkytų jūsų telefono gedimus.

Meizu telefonų remontasIšsirinkti gerą taisyklą ne taip ir paprasta – kartais gali būti, jog ne tik nebus sutaisytas jūsų telefonas, paimta nemaža pinigų suma už neva taisymą, bet ir teks verstis be telefono vieną kitą savaitę. Tad renkantis taisyklą geriausia paskaityti buvusių klientų atsiliepimus, vengti nežinomų, nepatikimai atrodančių ir daug neigiamų atsiliepimų turinčių taisyklų. Be jokios abejonės, jei tik yra galimybė ir terminas nepasibaigęs, kreipkitės dėl Meizu telefono remonto į garantinį servisą. Nors kartais gali pasirodyti, jog nežymų gedimą paprasčiau sutaisyti kur nors arti namų esančioje taisykloje, tačiau labai gali būti, jog vėliau, prisireikus rimtesnio garantinio remonto, jo tiesiog negausite. Dauguma garantijų nustoja galioti jeigu telefonai būna bandyti taisyti ne garantiniame servise. Tad šioje vietoje būkite atsargūs – geriau prie gedimų nelįskite nei pats, nei patikėkite juos eilinei taisyklai. Nebent esate tvirtai įsitikinęs, jog ir ateityje garantinio aptarnavimo jums tikrai neprireiks.