Pirkiniai/Paslaugos

„iPad“ yra kompaktiškas, lengvas ir pasižymi pranašiomis galimybėmis

Ar kada nors girdėjote posakį – „didesnis – geresnis“? Kalbant apie „iPad“, tai atrodo tikra tiesa. Dar prieš pasirodant šiam „Apple“ kompanijos produktui, nemaža dalis vartotojų jį labai kritikavo teigdami, kad tai nieko daugiau kaip tik padidintas „iPod Touch“ arba milžiniškas „iPhone“. Tačiau, kai pasirodžius pirmiesiems „iPad“ jie buvo šluote nušluoti iš parduotuvių lentynų ir tapo geriausiai parduodama bei populiariausia preke – kritikai turėjo pripažinti klydę.

iPad yra kompaktiškasToli gražu „iPad“ nėra tik pernelyg didelis „Apple“ muzikinio grotuvo variantas – tai kur kas daugiau. Visų pirma, tai revoliucinis produktas, kuris visiškai keičia vartotojų skaitymo, žaidimų, darbo ir bendravimo patirtį. Dabartinis „iPad“ yra kompaktiškas ir tai daro jį dar labiau patrauklesniu vartotojams. Daugelis sutinka, kad jis sukėlė planšečių revoliuciją.

Tačiau, kas iš tiesų šiame prietaise yra tokio įspūdingo? Kodėl tai geresnis pasirinkimas nei kiti minėti „Apple“ gaminami produktai? Pateiksime jums kelias priežastis, kodėl šis prietaisas yra vertas jūsų dėmesio.

Visų pirma, tokių prietaisų dydis šiandien yra labai svarbus aspektas. Kartu su savimi įprastai visuomet norime turėti priemonę, kuri padėtų nuveikti bene visas svarbiausias užduotis, kurių tinkamą atlikimą mažas ekranas labai suvaržytų. Todėl „iPad“ dėka galima labai patogiai naršyti internete, peržiūrėti vaizdo medžiagą ir nuotraukas, skaityti knygas ir lengviau naudoti įvairias programėles.

Be to, „iPad“ labai prisidėjo prie skaitymo planšetėje populiarumo. Vis daugiau žmonių pasirenka būtent tokį knygų skaitymo būdą, nes tai leidžia taupyti laiką, yra patogiau ir nebereikia kartu su savimi nešiotis popierinių knygų. Ką jau kalbėti apie „Apple“ programėles, leidžiančias greitai apsipirkti jų specializuotose parduotuvėse.

Jei „iPad“ lygintume su kitais „Apple“ prietaisais, jis turi geresnę ekrano rezoliuciją ir suteikia labai daug laisvos vietos. Tai reiškia, kad jo visiškai pakaks net ir didelį kiekį vaizdo medžiagos, nuotraukų ir dokumentų turintiems vartotojams. Be abejo, su šia planšete yra paprasčiau rašyti el. laiškus ir dirbti su kitomis teksto kūrimo programomis – didelė ekrane veikianti klaviatūra yra greita ir labai patogi. Be jokio abejonės, tai tikrai ne visos „iPad“ galimybės, kurias gali išbandyti kiekvienas „Apple“ produkcijos gerbėjas.