Kompiuterija/Internetas

GTA žaidimas ir galimybė žaisti internetu

Nėra ko abejoti, kad kiekvienas kompiuterinių žaidimų entuziastas žino, kas yra „Grand Theft Auto“ žaidimas, pirmą kartą pasirodęs dar 1997 m. Tai yra atviro pasaulio veiksmo-nuotykių kompiuterinis žaidimas, kuriame taip pat integruotas ir vaidmenų žaidimas. Nuo pirmosios versijos žaidimas pasikeitė radikaliai. Bene kasmet pasaulį išvysdavo nauja žaidimo versija, todėl žaidėjai galėjo mėgautis nuolatos tobulėjančiu žaidimu, siūlančiu vis didesnę galimybių įvairovę.

SAMP hostingasIr nors šis žaidimas nebuvo skirtas tapti internetiniu realaus laiko žaidimu, 2004 m. pasirodžiusi „Grand Theft Auto: San Andreas“ versija buvo pritaikyta ir internetiniam daugiau nei vieno žaidėjo režimui. Trumpiau tariant „SAMP“ kompiuterinių žaidimų mėgėjams tapo galimybe šį visame pasaulyje populiarų žaidimą nevaržomai žaisti internetu, kartu su daugybe kitų šio žaidimo gerbėjų.

Kaip žinia, bene kiekvienoje „GTA“ žaidimo versijoje veiksmas vyko vis kitame mieste ir kitoje vietovėje, tokiu būdu žaidėjams suteikiant galimybę paįvairinti žaidimą ir paversti jį įdomesniu. Tuo tarpu „SAMP“ veiksmas vyksta toje pačioje vietovėje, tačiau nepaisant to, žaidimo entuziastai nuolatos kuria įvairias modifikacijas ir papildymus, kuriais išplečia virtualų žaidimo pasaulį ir jame sukuria dar daugiau intrigos.

Svarbu ir tai, kad „SAMP“ serverį galite turėti kiekvienas iš jūsų. Tam reikalingas SAMP hostingas ir žaidimo failai. Žinoma, geram „SAMP“ serverio sukūrimui reikia ir nemažos patirties, tačiau visuomet galite rasti didelę patirtį turinčių programuotojų ir modifikacijų kūrėjų, kurie su malonumu atliks jūsų užsakymus. Kadangi šioje žaidimo versijoje yra didelė modifikavimo galimybė, galite būti tikri, kad savo serveryje nesunkiai įgyvendinsite net ir labai specifinius bei didelius siekius.

Be abejo, nereikia pamiršti, kad SAMP hostingas gali pagelbėti jums gaunant papildomų lėšų. Trumpiau tariant, sukūrę savo asmeninį serverį, galite jį apmokestinti ar sukurti tam tikrų papildomų funkcijų ir galimybių, kuriomis norėdami pasinaudoti, jūsų serveryje besilankantys žaidėjai turėtų sumokėti atitinkamą mokestį. Taigi, galimybių yra daugybė, tereikia pasidomėti, ką šiandien gali pasiūlyti šiuolaikiniai kompiuteriniai žaidimai ir taip pat nepraleisti progos įvertinti, kurie iš jų sulaukia didžiausio populiarumo.