Naujos antklodės visuomet asocijuojasi su geru miegu. O geras miegas – su žvalumu. Jei kankina nemiga, imame galvoti, kad galbūt laikas pakeisti patalynę. Nauji užvalkalai – ir eiti miegoti žymiai maloniau. Ir atsikeliama pozityviau, lengviau.
Siūlų skaičius patalynėje
Ar esate kada girdėję, kad patalynės patogumą lemia… siūlų skaičius? Taip! Rodos, koks skirtumas, kiek ten tų siūlų… Bet skirtumas visgi egzistuoja. Matematika paprasta: kuo daugiau siūlų patalynės audinyje yra, tuo audinys laikomas kokybiškesniu.
Kažin ar nors vienas pirkėjas nori žemos kokybės. Tai būtų paradoksalu, ar ne? Tad nei kiek nekeista, kad rinkdamiesi patalynę tikitės rasti gerą, o ne „viens du ir susidėvėjo“.
Patogus užvilkimas – ypač svarbus kriterijus renkantis
Ne tik siūlų matematika yra svarbi. Toliau reikia pabrėžti, kad daug ką lemia pats pasiuvimas. Jeigu įsigyjate antklodę bei naujus užvalkalus ir suprantate, kad apvilkti bus grynas vargas, tada pamąstote, jog vertėjo atidžiau rinktis.
Galima daryti prielaidą, kad kokybiškai pasiūtas daiktas yra ir patogus. Patalynės vilkimas – ne kasdienis, bet gana dažnas darbas, todėl į tai nereikėtų numoti ranka. Taip pat minima, kad užsegimas neturi būti kliūtis miegui. T. y. patalai turėtų būti pasiūti itin apgalvotai, kad žmogus, juos nusipirkęs, patogiai išsimiegotų.
Platus pasirinkimas įvairiose kainų kategorijose
Veikiausiai neskaičiuosite, kiek siūlų yra patalynėje, bet ieškodami naujos antklodės tikrai atsižvelgsite į skaičius, nurodančius kainą. O kainos skiriasi ir keliais kartais, kai kurie variantai ir dešimt kartų brangesni už kitus.
Kaina nėra bet koks paimtas ir užrašytas skaičius. Ją sudaro tiek veiksnių, kad sudėtinga viską ir susakyti. Natūralu, kad naujos antklodės, kurios yra itin universalios ir tinkamos visiems metų laikams, kainuoja daugiau už paprastesnes, labiau orientuotas vien į šiltesnį ar, atvirkščiai, vėsesnį metų laiką.
Kalbant apie kainą reikia pristatyti EEC. Šios raidės reiškia aukščiausią kokybę ir aukštai užkeltą higienos kartelę. EEC gerokai lenkiau Europos Sąjungos standartus. Bekvapiai, ypač lengvi ir minkšti pūkai… Jie džiovinami labai aukštoje temperatūroje, tad nelieka bakterijų ir mikroorganizmų. Todėl tada, kai ieškoma sterilaus ir saugaus produkto, EEC raidėmis pažymėtos antklodės tampa dėmesio vertu variantu, nors, žinoma, už jas tenka sumokėti daugiau.
Užklausa el. parduotuvėje
Turbūt neprieštarausite, kad vis daugiau prekių nuperkama internetu (na, nėra ko prieštarauti…). Čia naujos antklodės yra pavyzdys, kad kaina gali būti patraukli, o kokybė… irgi patraukli! Taip, tai vadinama puikiu kainos ir kokybės santykiu.
Tačiau šiuokart būtų naudinga akcentuoti kitą dalyką. Nereikia jokių specifinių žinių, kad galėtum įvertinti, ar el. parduotuvė yra patogi, ar joje pirkėjui yra ką veikti. Tad štai taip, žvelgiant iš internauto, iš el. parduotuvės lankytojo perspektyvos, pripažįstama informatyvumo savybė. Konkrečiau, nuostabi funkcija yra užklausa. Langelis, kuriame galite užduoti aktualų klausimą.
Užklausa yra paprastas ir genialus dalykas. Toks paprastas, kad nereikia ilgai galvoti bandant perprasti, kas tai ir kokia paskirtis. Toks genialus, kad padeda komunikuoti pardavėjams ir pirkėjams; padeda sužinoti reikiamą informaciją. Tai konsultacijos forma. Jei žvalgotės naujos antklodės ir kyla koks klausimas, galite nusiųsti užklausą. Komfortiškas sprendimas, kurio nauda įsitikina vis daugiau žmonių.
Posakiai apie miegą ir jų interpretacija
Vyšnaitė ant torto – keletas posakių apie miegą. Pasirodo, kad kartais požiūris į miegą neigiamas! Pavyzdžiui, niūriai sakoma, jog pramiegama trečdalį gyvenimo. Ir ką? Poilsis juk svarbus. Reikia tik džiaugtis, jei miegas komfortiškas, ir mėgautis. Kas iš to, jei miegotume vos šeštadalį gyvenimo? Laikui bėgant nuovargis susikauptų ir miego trūkumą vis tiek tektų kompensuoti.
Visgi kiti posakiai – pozityvūs.
Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi. Iš pažiūros ši mintis irgi apie nakties poilsį. Galima įžvelgti ir tiesioginę, ir perkeltinę prasmę. Tiesioginė reikšmė: jei pasikloji švarią, jaukią patalynę, tai ir išsimiegi kokybiškai. Perkeltinė reikšmė: ruošimasis ateičiai, pastangos siekiant tikslo, darbas dėl sotesnio rytojaus. Frazė puikiai tinka įvairiais atvejais, yra itin prasminga.
Dirbdamas dieną sunkiai, miegosi naktį saldžiai – dar vienas liaudies išminties vaisius. Čia sugretinama darbo diena ir nakties poilsis. Patvirtinama, kad po darbo, po turiningos dienos ir miegas geresnis. Kartu galima pastebėti potekstę, jog miegas yra būtinas. Juk neskatinama dirbti ir dieną, ir naktį.
Dar yra žodžiai tokie: kas dieną dirba, tas naktį miega. Panašu į ką tik aptartą išmintį ir neabejotinai teisinga.
Miegas taip siejamas su meditacija. Tiesos šiuose žodžiuose tikrai esama. Kiek daug kartų einama gultis neišsprendus visų klausimų. Ir štai ryte visi sprendimai – kaip ant delno. Nakties poilsis – tai metas, kai mintys persifiltruoja.
Dar sakoma, kad anksti kėlęs nesigailėsi. Tai reikštų, kad naujos antklodės pasirinkimas labai svarbus. Kodėl? Todėl, kad užsnūdus ir kokybiškai pailsėjus ryte jaučiamasi žvaliai, vadinasi, galima anksčiau keltis. O anksčiau atsikėlus pavyksta daugiau nuveikti.