Pirkiniai/Paslaugos

Lubrikantai yra populiarus vartotojų pasirinkimas

Daugelis iš mūsų ir meilės guolyje ieškome naujovių ir anksčiau neišbandytų malonumų. Viena iš priemonių, kuri šiuo atveju ne išimtis, yra maistas, nes kai kurie žmonės jį mėgsta naudoti savo seksualinėms fantazijoms patenkinti. Pavyzdžiui, medus, plakta grietinėlė ar šokoladas kartais gali jūsų santykiams suteikti daugiau skonio ir įvairovės. Vis dėlto, naudojant tokias priemones, gali kilti tam tikrų nepatogumų, todėl jas labai sėkmingai gali pakeisti lubrikantai, kurie yra universalūs, naudingi ir net skanūs.

Lubrikantai

Jie labai skaniai kvepia ir jūsų miegamajame gali padėti sukurti kur kas jaukesnę atmosferą, suteikdami jai daugiau intymumo ir romantikos. Specializuotose sekso prekių parduotuvėse galima rasti pačių įvairiausių lubrikantų – nuo bananų, arbūzų, kivių ar apelsinų iki braškių, šokolado ir kitokių kvapu. Todėl net jei esate labi išrankūs – jūs tikrai rasite lubrikantą, kuris puikiausiai atitiks jūsų pageidavimus. Šios priemonės pagerina visus t.y. lytėjimo, patiriamo malonumo ir skonio pojūčius.

Suteikus lovos žaidimams daugiau įvairovės, lytinio akto malonumas gali padidėti dešimteriopai, o jūsų antroji pusė jaus kur kas didesnį pasitenkinimą nei tada, kai yra naudojami paprasti ir jokiu kvapu neišsiskiriantys lubrikantai. Nors kai kurios moterys nejaučia poreikio šią priemonę naudoti kartu su įvairiais sekso žaisliukais, tačiau didesnis malonumas ir aštresni pojūčiai tokių žaisliukų naudojimui suteikia dar daugiau smagumo.

Tai padeda moterims pažadinti naujus pojūčius ir suteikti jiems intensyvumo. Įvairių kvapų lubrikantai visada turi labai didelį poveikį malonumą keliantiems centrams žmogaus smegenyse. Būtent dėl šios priežasties yra rekomenduojama naudoti skirtingų kvapų lubrikantus.

Labai dažnai lubrikantus žmonės naudoja analinio sekso metu. Jie ne tik palengvina įsiskverbimą, bet ir suteikia puikų kvapą. Ypač tos poros, kurios tai nori išbandyti pirmą kartą, pirmiausia turėtų įsigyti būtent kvapnius lubrikantus. Kai kurie žmonės šias priemones taip pat renkasi ir individualiems žaidimams. Dėl jaučiamo puikaus aromato yra daug maloniau atlikti pačias frikcijas. Neretai tai gali įtakoti aštresnį ir intensyvesnį orgazmą.

Jei iki šiol lytinio akto metu dar nei karto nebuvote naudoję lubrikantų, tai tikrai ne problema. Lubrikantai yra tos priemonės, kurias yra labai paprasta naudoti. Jei naudosite kvapniuosius, jų naudojimo instrukcija tikrai niekuo nesiskirs nuo bet kurios kitos rūšies lubrikantų. Tereikia į savo delną įspausti šio skysčio ir palengva bei atsargiai patepti norimas vietas. Tačiau jei naudojate silikoninius sekso žaisliukus, tuomet nenaudokite lubrikanto, kurio sudėtyje yra silikono.