Kita

Gauti finansavimą verslui dabar vieni niekai

Visada galvojote, kad ateis laikas kurti savo verslą? Ir dabar apie tai mąstote, bet neturite pakankamai lėšų jo pradžiai? Gauti finansavimą verslui tikrai nėra labai sudėtinga. Svarbiausia yra turėti gerą idėją ir viską atlikti taip, kad įrodytumėte, jog siekiate kurti darbo vietas, o ne tiesiog įsisavinti gautas lėšas. Verslo finansavimo galimybės yra plačios, tačiau vienos yra geresnės už kitas. Norintiems pradėti verslą, bet nežinantiems kur kreiptis dėl finansavimo ir ką mainais teiks atiduoti, siūlome skaityti žemiau.

Verslą finansuoti gali netgi aprasti žmonės. Šiuo metu verslo paskolų išdavimas yra gerokai paprastesnis. Jas išduoda ne tik tam tikros įmonės, bankai ar fondai, bet ir specializuotos sutelktinio finansavimo sistemos. Ten galima gauti paskolas verslo pradžiai ar tiesiog apyvartinėms lėšoms didinti. Aišku, gali būti tokių sąlygų, kurios turbūt jums bus nepalankios. Viena tų sąlygų – nemažos palūkanos arba tarpininkavimo mokesčiai. Skolinantis verslui, gali tekti mokėti gana nemažas palūkanas. Jos gali siekti netgi dvidešimt procentų per metus. Jeigu skolinamasi trumpam laikui, palūkanos gali būti dar didesnės. Kaip bebūtų, tokių paskolų gavimui galbūt prireiks ir užstato. Kai kurios sutelktinio finansavimo platformos reikalauja įkeisti kažkokį turtą dėl saugumo. Turėkite galvoje, kad tokiose platformos pinigus suneša būtent investuotojai – paprasit žmonės, tad gauti paskolą nedelsiant vargu ar ten pavyks.

Taip pat verta paminėti, kad sutelktinis finansavimas galimas ir kitais būdais. Pavyzdžiui, steigiant projektą, kurio metu būtų išleista kriptovaliuta ar žetonas, galima pritraukti finansavimą neatiduoda verslo dalies ar neįkeičiant kažkokio turto. Jeigu nesate girdėję apie kriptovaliutas ar ICO, tuomet tikrai tuo pasidomėkite ir galbūt tai bus pagrindinė išeitis kurti verslą neturint finansavimo.

Verta paminėti, kad Lietuvoje bet koks verslas turi atitikti visus teisės akt reikalavimus. Tad, jeigu galvojate, kad naudodamiesi kriptovaliutomis galėsite išvengti kažkokios atsakomybės – klystate. Visos pajamos turi būti apskaitomos pagal įstatymus. Norint sukurti sėkmingą verslą, pirmiausia reikia laikytis visos reikalavimų, kad nebūtų problemų su teisėsauga, nes tada galite gauti gana juodą dėmę.