Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Sveikata/Medicina,  Uncategorized

Dantų implantų kaina ne visur vienoda

dantu implantaiLietuvoje dantų implantų kaina priklauso ne tik nuo odontologijos klinikos darbo, o ir nuo pačių gaminių. Vieni juk yra daug kokybiškesni nei kiti, tad ir kainos dėl to gali skirtis. Dantų implantus gaminančios bendrovės naudoja skirtingas technologijas bei medžiagas, todėl niekuomet nebus taip, jog visos kainos bus vienodos. Pati procedūra taipogi nėra atliekama nemokamai – už ją pacientas turi sumokėti klinikos nustatytą įkainį. Norintiems pasinaudoti dantų implantavimo procedūra, siūlytume iš anksto kreiptis į kliniką ir prašyti visos informacijos apie būsimą procedūrą. Kiekvienam pacientui dantų implantavimas gali trukti skirtingą laikotarpį.

Pirmiausia, kainos nustatomos pagal medžiagų ir darbo sąnaudas. Jeigu jūs pasirinksite kokybiškus implantus, tai ir taip aišku, kad teks sumokėti kiek daugiau. Labiausiai kainą lemia būsimų implantų kiekis. Logiška, kad pacientas, kuris norėtų jog jam implantuotų kelis dantis, mokės daugiau nei tas, kuriam reikia vos vieno danties implanto. Būtent implantų kiekis lemia kainos skirtumus. Žinoma, dar nemažą įtaką daro ir patys gaminiai, nes kaip minėjome – vieno gamintojo implantai gali būti brangesni vien dėl pripažinimo ir aukštos kokybės.

Implantuoti dantis gali dauguma klinikų Lietuvoje, bet čia labiausiai reiktų pabrėžti privačias, nes viešos kažin ar atlieka tokias paslaugas. Privačiose klinikose ir taip gydymo paslaugos yra brangesnės, todėl turėkite galvoje, kad ir implantavimo procedūra gali būti brangoka. Kai kuriose klinikose yra siūlomi įvairių gamintojų implantai, tačiau kitose dirbama tik su vieno prekės ženklo gaminiais. Taip dažniausiai būna todėl, kad gydytojai, ilgą laiką naudoję vienus gaminius, ir pamatę, kad jie yra geriausi, dažniausiai visiems klientams siūlo rinktis būtent juos. Privačiose klinikose atliekama procedūra pagal kainą taip pat gali skirtis.

Vienur implantavimo procedūra be implantų gali būti brangesnė nei kitur. Tai lemia gydytojų kvalifikacija, klinikos populiarumas bei patikimumas. Visada geriausios klinikos nustato didesnius įkainius, tačiau jų darbas yra atliekamas nepriekaištingai ir kokybiškai. Dantų implantavimo procedūra gal trukti ir kelis mėnesius – priklausys kiek laiko užtruks pats implantų prigijimas po sraigtų įveržimo.