Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Sveikata/Medicina,  Uncategorized

Dantų implantai

dantų implantaiKokybiškus dantų implantus siūlo ne kiekviena privati odontologijos klinika – viskas priklauso nuo ten dirbančių specialistų. Kiekvienas odontologas pacientams siūlo jų galimybes atitinkančius gaminius, tačiau tai nereiškia, kad visada yra siūlomi ilgalaikiai ir kokybiški implantai. Pačios populiariausios ir profesionalumu pasižyminčios klinikos neretai gali pasigirti tuo, kad jų siūlomi Straumann implantai yra vieni geriausių pasaulyje. Tai bene geriausi gaminiai, kurie pacientui tarnauja visą likusį gyvenimą. Kas liečia implantavimo procedūrą, verta akcentuoti, kad kiekvienam gydymui reikalingas ne tik pasiruošimas, bet ir domėjimasis. Domėtis procedūra turi pacientas, o tai daryti būtina dar prieš ieškant klinikos šiai procedūrai.

Dantų implantavimas yra atliekamas kone kiekvienoje privačioje klinikoje. Aišku, čia kalbame apie tas klinikas, kurios veikia teisėtai ir turi reikiamas licencijas. Specialistai dažniausiai pabrėžia, kad geriausia būtų iš anksto pasidomėti dantų implantavimo procedūra, jog paskui netektų klausinėti nereikalingų klausimų. Kai kurie pacientai nesidomi procedūra, todėl paskui stebisi, kodėl implantavimas nėra atliekamas kaip ir kitos procedūros – per dieną. Būtina žinoti, kad dantų implantai nėra sudedami vienos dienos bėgyje, tuo labiau – per valandą ar trumpiau. Pirmiau reikalingas pasiruošimas ir profilaktinis kitų dantų gydymas.

Šiai procedūrai pasiruošti reikia iš anksto, todėl pasirinkdami kliniką, turėkite galvoje, kad prieš tai gydytojas ko gero imsis ne implantavimo procedūros, o šalins kitus dantų gedimus. Jeigu turite kitų gendančių dantų, tai juos prieš implantavimo procedūrą sutvarkyti yra būtina, nes kitu atveju implantai gali neprigyti. Pavyzdžiui, jeigu jūs turėsite pagedusį dantį, kuris bus šalia implanto, gali būti, kad implantavimo metu, pats implantas neprigis arba prigys tik po labai ilgo laiko. Tuo labiau, kad dėl gendančio danties gali atsirasti ir nereikalingos infekcijos, kurios gali jums pakenkti. Būtent todėl reikalingas profilaktinis kitų dantų gydymas. Implantai sudedami tik tuomet, kai visi dantys būna sveiki.

Kaip minėjome, implantai nėra sudedami valandos bėgyje – jie sudedami, bet reikia laukti kol jie prigis. Tai reiškia, pirmiau įdedamas implantas, o praėjus kažkuriam laikui, uždedamos karūnėlės, jeigu implantas tinkamai prigyja.