Būstas/Interjeras

Baldų valymas ir priežiūra

baldu valymasInvestuodami į baldus mes dažniausiai tikimės, kad jie tarnaus ne vieną dešimtmetį. Jeigu pasirinksite kokybišką gamintoją – tuomet taip ir bus. Tiesa, labai dažnai baldų tarnavimo trukmė būna neilga todėl, kad žmonės per mažai investuoja laiko į priežiūrą. Baldų gamyba Vilniuje vis labiau modernėja. Naudojamos tik kokybiškos priemonės ir tuo pačiu stengiamasi sukurti tokius baldus, kurių valymas bus greitas ir nesudėtingas.

Odinių valdų valymas ir priežiūra

Odinių baldų gamyba Vilniuje nuolatos tobulėja. Stengiamasi atrasti technologijas, kurios padėtų sukurti lengvai prižiūrimus baldus. Visgi, oda yra lepi, tad ir jos priežiūra bei valymas nėra labai paprasti.

  1. Pirmiausia jums reikia pasirinkti tinkamą vietą. Reiškia, kad ji negali būti nei per drėgna, nei per sausa. Tuo pačiu baldai jokiu būdu negali būti ant tiesioginių saulės spindulių, kadangi tokiu atveju jie labai greitai išbluks.
  2. Jeigu odinis baldas yra kaip nors išpurvinamas – jokiu būdu nešlapinkite. Pirmiausia nuvalyti dėmę baldykite naudodami sausą skudurėlį. Valykite lėtais judesiais ir svarbiausia labai stipriai nespauskite, kad dėmė dar labiau neįsigertų.
  3. Odos baldams prekybos vietose galima įsigyti specialias valymo priemones. Būtent jas ir rekomenduojame vietoj to, kad bandytumėte pašalinti namuose turimomis priemonėmis.

Medinių baldų valymas ir priežiūra

Baldų gamyba Vilniuje labiausiai orientuojasi į medinius baldus. Lietuvoje jie yra patys populiariausi. Yra tvirti, tad tarnauja labai ilgai. Tuo pačiu atrodo estetiškai ir puikiai tinka tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Skirtingo tipo dėmes iš medžio valomos naudojant skirtingas priemones.

  1. Muilas ir vanduo – geriausios priemonės, kurios gali padėti pašalinti dulkes. Žinoma, toks valymas turėtų būti kuo dažnesnis, tuomet ir pačios dulkės niekaip nepažeis paviršiaus.
  2. Soda yra ta priemonė, kuri labai dažnai naudojama skirtingo pobūdžio valymo darbuose. Šiuo atveju ji puikiai tinka medinių valdų valymui, kadangi paviršius nėra sugadinamas.
  3. Dar viena stebuklinga priemonė yra actas. Su ja taip pat galima valyti skirtingo tipo baldus įskaitant ir medinius. Žinoma, acto kiekis neturi būti labai didelis.

Stiklinių baldų valymas

Visiškai stikliniai baldai nėra ypač populiarūs, kadangi nėra labai tvirti ir jeigu namuose turite mažų vaikų – svarbu pasirūpinti jų saugumu. Visgi, baldų gamyba Vilniuje orientuoja stiklo dėjimą į tam tikrus baldus. Taip pastarasis atrodo skoningai ir gražiai.

  1. Stikliniam baldams valyti labai pasitarnauja anksčiau minėtas actas, kuris gali pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Nereikia bijoti stiklo patrinti kuo stipriau. Žinoma, valyti reikia naudojant minkštą kempinėlę.
  2. Stikliniams paviršiams valyti puikiai tiks langų valiklis. Kuomet nuvalysite dėmes – nublizginti paviršių rekomenduojame naudojantis tradiciniu būdu – laikraščiu. Valykite sukamaisiais judesiais ir pašalinkite net ir labai rimtas dėmes.
  3. Muilas nėra labai gera priemonė stiklinių paviršių valymui, kadangi palieka dėmes, kurių naikinimas gali būti gana varginantis.

Baldų gamyba Vilniuje šiuo metu labai plati. Kuriami baldai yra ilgaamžiai, tačiau kuo labiau juos prižiūrėsite – tuo ilgiau jų puikia išvaizda džiaugtis galėsite. Jeigu reikia konsultacijos – kreipkitės į pardavėjus.