Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika,  Visuomenė,  Žiniasklaida/Leidyba

Standartiniai kreditorių reikalavimai

kreditoriu reikalavimaiLietuvoje paskolų teikimas itin sparčiai plečiasi ir elektroninėje erdvėje – dabar čia kreditą gauti galima gerokai greičiau nei vykstant į eilinį banko padalinį. Tiesa, skolinimosi sąlygos internete gali būti kiek kitokios nei bankuose, nes čia yra sugriežtinta tvarka – skolintis taip pat negali asmenys, kurie neturi pajamų. Kreditorių reikalavimai yra standartiniai, tačiau pačių paslaugų sąlygos visiems dažniausiai yra taikomos vienodai. Tuo norime pabrėžti, kad internete nėra galimybė gauti didesnės paskolos, jeigu gaunamų pajamų sumą yra netradiciškai didesnė nei kitų asmenų. Na galbūt yra tokių bendrovių, kurios atsižvelgia į kiekvieno kliento situaciją, tačiau sunkiai tokias įmones bus rasti.

Norintys pasiskolinti kelis tūkstančius eurų internetu, turėtų suprasti, kad iš pradžių tokių sumų neskolina niekas. Kiekviena kredito bendrovė yra nustačiusi paskolos limitus. Jie yra taikomi kiekvienam be išimčių. Tai reiškia, kad pirmą kartą besiskolinantys gali gauti ribotą sumą. Jeigu pirmojo kredito grąžinimas yra sėkmingas ir kliento finansinė situacija nėra pasikeitusi, po kurio liko, antra paskola gali būti imama jau didesnė. Taip tol, kol yra pasiekiamas maksimalios kredito sumos limitas. Tokios sąlygos yra taikomos visiems, tad jeigu ieškote didelės sumos, jums reikėtų kreiptis į kiek didesnes kredito bendroves, kurios internetu skolina ilgam terminui. Tokių įmonių Lietuvoje yra dvi – trys, tačiau atminkite, kad tokių sumų ieškoti turėtų tik turintys geras pajamas.

Kita standartinė sąlyga yra ta, jog pirmą kreditą grąžinus sėkmingai, sekančio po kelių minučių gauti negalite. Tai reiškia, kad nuo kredito grąžinimo dienos turi praeiti nustatytas terminas ir tik tada galima skolintis antrą kartą. Trumpai tariant, tas terminas dažniausiai svyruoja nuo savaitės iki dviejų. Pirmą paskolą grąžinę, sekantį kartą skolintis galėsite jau po savaitės ar dviejų – turite skaityti kreditoriaus reikalavimus. Kiekvienoje bendrovėje yra nustatomas skirtingas laikotarpis.

Norintiems gauti papildomą kredito sumą, reikia žinoti, kad tokiu atveju jūsų paskolos limitas negali būti išnaudotas. Pavyzdžiui, jeigu pirmos paskolos suma yra 300 eurų t.y. jeigu tai maksimali suma pirmam kartui, jūs papildomos sumos negalėsite gauti po kelių dienų. Dažniausiai tokia papildoma suma yra imama tada, kai pirmą kartą besiskolinantys ima kreditą, kurio suma nesiekia pirmos paskolos limito. Pavyzdžiui, jeigu ėmėte 200 eurų, papildomai jums ko gero kreditorius galės paskolinti dar 100. Būtina pabrėžti, kad grąžinant ilgalaikį kreditą, papildomą sumą galima gauti tada kai pirmosios įmokos yra atliekamos sėkmingai ir laiku. Pavyzdžiui, jeigu po pusės metų grąžinote dalį sumos, jums kreditorius gali papildomai paskolinti pinigų, bet, aišku, skolins tik tokiu atveju, jeigu jūsų finansinė situacija nebus pasikeitusi t.y. jeigu turėsite tą patį pajamų šaltinį – nei kiek ne mažesnį nei skolinotės pirmąjį kartą.